Добропільські поліцейські допомогли водію замінити колесо

Близько 01.40 годин у с.Ганнівка інспектори сектору реагування патрульної поліції побачили на узбіччі дороги автомобіль «Шевроле-Лачетті». Біля авто 21-річний чоловік намагалася зняти колесо.

Зупинившись, правоохоронці дізналися, що водій не місцевий, чоловік їхав до Покровська та дорогою його автомобіль зазнав ушкоджень, що унеможливило подальший рух. Де знаходиться найближче СТО він не знав, тому звернувся за допомогою до правоохоронців.

Співробітники Добропільського відділення поліції відразу надали допомогу водію, а саме допомогли чоловіку поміняти колесо в автомобілі, яке було пошкоджене, на запасне та підкачали друге. Після чого, чоловік подякував інспекторам поліції за людяність та надану допомогу.

Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать