У виконкомі Добропільської міської ради відбувся черговий прийом громадян

13 листопада 2017 року відбувся особистий прийом громадян першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексієм КОРМІЛЬЦЕВИМ та Керуючим справами виконавчого комітету міської ради Наталією СТАРОСТЕНКО. Про це повідомляє сайт міськради.

Для оперативного вирішення проблем громадян на прийомі був присутній директор КП «Добропільська служба єдиного замовника» Анна ДЬЯКОВА.

На прийом звернулося 11 громадян з питаннями щодо житлово-комунального господарства, а також матеріальної допомоги на лікування дитини.

Мешканці підіймали проблеми, що стосувалися опалення, освітлення вулиць, встановлення сміттєвих баків, вивозу сміття, ремонту доріг. Були і питання з працевлаштування.

Всі звернення перший заступник голови розглянув та надав роз’яснення згідно норм чинного законодавства, а також надав ряд доручень окремим службам міста та структурним підрозділам міської ради.

Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать