• Головна
  • Як співпрацює Доропільский центр зайнятості з УСЗН
13:13, 18 листопада 2017 р.

Як співпрацює Доропільский центр зайнятості з УСЗН

Триває опалювальний сезон і громадян все більше хвилює питання оформлення субсидій. Стан призначення субсидій на особистому контролі Міністерства соціальної політики України. І служба зайнятості не залишається осторонь цього важливого питання.

Добропільський міський центр зайнятості з 2015 р. плідно співпрацює з Управлінням соціального захисту населення Добропільської міської ради щодо організації громадських робіт по інформуванню населення про надання житлових субсидій за спрощеною системою. 

У 2017 р. в цих роботах приймали участь 28 осіб. З Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття виділені кошти в сумі 54,8 тис. грн. на фінансування громадських робіт.

Під час виконання робіт безробітні розповсюджують інформаційні матеріали з надання житлових субсидій, надають консультації щодо заповнення заяв та декларацій, здійснюють кур’єрські функції.

Наша співпраця дозволила безробітним отримати тимчасову зайнятість, підвищити рівень добробуту; а населенню – інформування з питань оформлення субсидій.

Ще одною перевагою участі у громадських роботах є можливість працевлаштуватися. Безробітні, які працюють на громадських роботах, пізнають роботу Управління соціального захисту населення з середини і можуть прийняти для себе обґрунтоване рішення щодо участі у конкурсах на зайняття вільної посади. А це в свою чергу сприяє закріпленню працівника на робочому місці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #центр_зайнятості #УСЗН #субсидії
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...