• Головна
  • Навчатися ніколи не пізно: люди з обмеженими можливостями відвідали Добропільський МЦЗ
09:43, 30 листопада 2017 р.

Навчатися ніколи не пізно: люди з обмеженими можливостями відвідали Добропільський МЦЗ

Навчатися ніколи не пізно: люди з обмеженими можливостями відвідали Добропільський МЦЗ

Триває загальнообласна декада зайнятості для людей з інвалідністю і 29 листопада 2017 року двері центру зайнятості гостинно відкрилися для 20 людей з інвалідністю, які були запрошені на Презентацію послуг з професійного навчання. Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради 

Ти обираєш професію, навчаєшся, працюєш і отримуєш досвід, але коли за станом здоров’я вже більше неможливо працювати, треба все починати спочатку і навчатися новому. Марина Владимирова, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних, ознайомила присутніх з можливістю професійного навчання, в тому числі в Донецькому центрі професійно-технічної освіти, детально зупинилася на переліку професій. Акцентувала увагу присутніх, що навчання безкоштовне, слухачі забезпечуються гуртожитком або їм компенсуються транспортні витрати.

На заході було презентовано можливість отримати освіту в «Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас». Відвідувачі ознайомились з презентацією закладу, з професіями, за якими організоване навчання. Присутнім було надано інформацію про комплекси заходів з соціальної реабілітації, психологічної та фізичної реабілітації та можливістю медичного спостереження в центрі «Донбас».

Міла Криворучко, заступник начальника відділу соціального захисту населення громадян, які постраждали внаслідок ЧАЕС та реалізації пільг населення Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, ознайомила відвідувачів презентації з пакетом документів для отримання послуг в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас».

Надану інформацію присутні сприймали охоче, було багато запитань. Маємо надію, що кожен переконався, що вихід є і ми разом його обов’язково знайдемо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #МЦЗ #інваліди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...