• Главная
  • Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області
15:20, 1 декабря 2017 г.

Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

27.11.2017​ відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича, за участю першого заступника начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни, заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про повноту виявлення та відшкодування переплат пенсій, про графік виїзних прийомів громадян у грудні, про своєчасне оскарження рішень суду, прийнятих не на користь ПФУ та ін..

29.11.2017 начальник відділу обслуговування громадян №1 Нікітенко Юлія Юріївна провела прийом громадян в режимі Скайп-зв’язку.

29.11.2017 заступник начальника відділу обслуговування громадян №1 Шевелєва Катерина Іванівна провела зустріч з трудовим колективом КЗОЗ «Добропільська лікарня інтенсивного лікування» в рамках школи майбутнього пенсіонера.

30.11.2017 перший заступник начальника управління Пітик Неоніла Євгеніївна провела зустріч з трудовим колективом відділу культури Добропільської райдержадміністрації.

За минулий тиждень:

-​ За принципом «Єдиного вікна» відділом обслуговування громадян №1 зареєстровано 682 звернення, що на 20,1% менше ніж за попередній тиждень (853 звернення). Прийнято: 56 заяв на перерахунок пенсії, 21 – на первинне призначення пенсії, 79 осіб отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, 52 особи звернулися за переведенням пенсійних виплат до управління, 16 – за виготовленням електронного пенсійного посвідчення, 28 – за поновленням виплати пенсій.

-​ За допомогою віддаленого робочого місця (скайп-зв’язку) для надання послуг з пенсійного забезпечення в дистанційному режимі в управлінні зареєстровано 17 звернень.

-​ На Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 191 користувача. Станом на 30.11.2017 року 169 осіб вже отримали консультації та надали необхідні документи без черг.

Начальник управління О.Б. Гулан

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...