• Головна
  • З початку року майже 3000 дітей Донеччини шукали допомоги у поліції
09:38, 6 грудня 2017 р.

З початку року майже 3000 дітей Донеччини шукали допомоги у поліції

З початку року майже 3000 дітей Донеччини шукали допомоги у поліції

Трохи більше півтисячі прийнятих від неповнолітніх викликів стосувалися сімейних сварок. При цьому найбільше дзвінків надійшло з Краматорська.

Довіра – це те, на що працює багатотисячний колектив поліції Донеччини незалежно від віку, соціального статусу та національної приналежності тих, хто звертається до правоохоронців по допомогу.

За 11 місяців оператори колл-центру 102 обробили більше 245 тисяч звернень від громадян. З них 2 883 – від неповнолітніх. Жодного виклику пропущено не було, а номер 102 набирали майже однаково як хлопчики, так і дівчата.

З початку року майже 3000 дітей Донеччини шукали допомоги у поліції, фото-1

Так, нещодавно відстань Маріуполь-Добропілля подолав дитячий голос на лінії поліції Донеччини . Школярка розповіла, що сторонній дядя кривдить і її, і маму. Дівчинка плакала та спочатку розповідала пошепки. Далі голос почав зриватись, кілька разів вона намагалася завершити розмову. Оператор, яка приймала цей виклик, зуміла вміло застосувати на практиці всі отримані під час навчання навички, аби впевнитися, що допомога приїде вчасно.

За 11 місяців про конфлікти у родині повідомили 577 дітей. Вони не замовчували, не ховали та не розповідали стороннім – вони були впевнені, що в таких випадках допомогти можуть тільки поліцейські.

«Прийміть виклик, провулок Єрмака…. Двоє пацанів…. просто відпустили собак гуляти, і вони … за нами побігли…вона мене ледь за ногу не вкусила. Це було дуже страшно». – А це уривок звернення Дмитра з Маріуполя. Хлопці 12 та 15 років прийшли погуляти на футбольне поле на околиці міста, де двоє дорослих молодих чоловіків вигулювали собак. А далі, власники просто відпустили вихованців і попередили товаришів: «Пацан, біжи». Розваги не на жарт налякали школярів, більш того, будь якої миті звірі могли завдати тілесних ушкоджень.

Завданням дівчини-оператора було, в першу чергу, переконатися, що співрозмовники у безпеці, а тому вона одразу спитала, де вони знаходяться і чи є поряд хоч якийсь прихисток. 8 хвилин, поки їхав наряд поліції, співробітник поліції знаходилася на лінії та контролювала обстановку від самопочуття дітей до навколишнього оточення, аби мати змогу коригувати дії заявників.

Будь-яка стресова ситуація може вплинути на подальший розвиток подій в залежності від емоційного стану, а тому в таких ситуаціях надважливо, щоб був присутній той, хто зможе адекватно оцінити ступінь небезпеки та підказати найбільш безпечний вихід з ситуації.

А іноді діти набирали екстренні цифри, аби порадитися. І ці виклики також обслуговувалися поліцейськими.

У 980 випадках повідомлення не містили кримінальних ознак, у 511 – неповнолітні повідомляли про злочини проти життя та здоров’я або самих заявників, або оточуючих. 243 виклики стосувалися адміністративних правопорушень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #Донеччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...