• Головна
  • Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України
15:47, 8 грудня 2017 р.

Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

4.12.2017​ відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича, за участю першого заступника начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни, заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів, на якій розглянуті розпорядчі документи головного управління Пенсійного фонду України Донецької області, надані доручення щодо звернення до суду з позовами про відшкодування боргів до бюджету Пенсійного фонду України, активізації роботи з органами влади та місцевого самоврядування щодо протидії тінізації трудових відносин та заробітної плати, та ін.

04.12.2017 перший заступник начальника управління Пітик Неоніла Євгеніївна та керівники відділу обслуговування громадян №1 Нікітенко Юлія Юріївна та Шевелєва Катерина Іванівна відвідали за місцем проживання громадян з обмеженими фізичними можливостями.

05.12.2017 начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Дегтяр Ірина Петрівна провела виїзний прийом громадян на території Шахівської сільської ради.

06.12.2017 заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій№1 Асєєва Інна В ’ ячеславівна взяла участь в інформаційно-консультативному семінарі в Добропільському міському центрі зайнятості.

08.12.2017 перший заступник начальника управління Пітик Неоніла Євгеніївна провела виїзний прийом громадян на території Добропільської сільської ради.

За минулий тиждень:

-​ За принципом «Єдиного вікна» відділом обслуговування громадян №1 зареєстровано 554 звернення, що на 18,8% менше, ніж за попередній тиждень (682 звернення). Прийнято: 55 заяв на перерахунок пенсії, 12 – на первинне призначення пенсії, 47 осіб отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, 44 особи звернулися за переведенням пенсійних виплат до управління, 12 – за виготовленням електронного пенсійного посвідчення, 27 – за поновленням виплати пенсій.

-​ За допомогою віддаленого робочого місця (скайп-зв’язку) для надання послуг з пенсійного забезпечення в дистанційному режимі в управлінні зареєстровано 21 звернення.

-​ На Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 156 користувачів. Станом на 08.12.2017 року 190 осіб вже отримали консультації та надали необхідні документи без черг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...