![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
У Добропіллі урочисто відкрили оновлений ЦНАП
![У Добропіллі урочисто відкрили оновлений ЦНАП У Добропіллі урочисто відкрили оновлений ЦНАП](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчора у Добропіллі урочисто відкрито оновлений Центр надання адміністративних послуг.Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.
Участь у церемонії взяли голова Донецької облдержадміністрації Павло ЖЕБРІВСЬКИЙ, Добропільський міський голова Андрій АКСЬОНОВ, представники облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, відділів та управлінь міської ради, громадськість.
![vidkr cnap1 vidkr cnap1](/dist-assets/images/cap.jpg)
vidkr cnap1
Павло Іванович привітав присутніх та закцентував увагу на тому, що відкриття оновленого Центру суттєво спростить життя мешканців міста, а також стане ключовим елементом боротьби з побутовою корупцією.
![vidkr cnap2 vidkr cnap2](/dist-assets/images/cap.jpg)
vidkr cnap2
Відтепер, окрім звичного обслуговування, добропільчани зможуть в електронному режимі зареєструватися на прийом, отримати інформацію про послуги з терміналу та скористуватись терміналом Ощадбанку. Приміщення нового Центру має комфортну залу очікування, дитячий куточок, сучасну систему вентиляції, а також пристосоване до потреб людей з обмеженими можливостями.
![vidkr cnap3 vidkr cnap3](/dist-assets/images/cap.jpg)
vidkr cnap3
![vidkr cnap5 vidkr cnap5](/dist-assets/images/cap.jpg)
vidkr cnap5