• Головна
  • Добропільчани вибороли 22 призових місця на Всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті С.Г. Арутюнова
13:21, 18 грудня 2017 р.

16 грудня відбулись останні бої та нагородження переможців турніру. Добропільчани вибороли 22 призових місця!

ЗОЛОТО

юнаки 2004-2005р.н.

Артемов Данило ( вагова категорія 48 кг) Добропілля;

юніори 2002-2003 р.н.

Курасов Ілля (вагова категорія 57 кг.) м.Добропілля.

Лозовий Андрій(вагова категорія 44 кг.) м.Добропілля;

Макєєв Тімур (вагова категорія 48 кг.) м.Білозерське;

Крючков Султан (вагова категорія 52 кг.) м.Білозерське;

Кравцов-Марич Єгор (вагова категорія 70 кг.) м.Добропілля;

молодіж 2001-2002 р.н.

Караватий Сергій(вагова категорія 69 кг.) м.Білозерське;

Янкович Олег (вагова категорія 81 кг.) м.Добропілля.

СРІБЛО

Горенков Клім (вагова категорія 80 кг.) м.Добропілля.

Тіхонов Артем (вагова категорія 37 кг.) м.Добропілля;

Кучік Костянтин (вагова категорія 54 кг.) м.Добропілля;

Джура Іван(вагова категорія 62 кг.) м.Добропілля.

Селіванов Богдан (вагова категорія 56 кг.) м.Білозерське;

Муравьйов Владислав (вагова категорія 60 кг.) м.Білозерське.

Головцов Андрій (вагова категорія 69 кг.) м.Добропілля;

Ми пишаємося досягненнями добропільських боксерів, а готують їх та ведуть до нових спортивних звершень тренери, справжні професіонали своєї справи:

М.Білозерське – Шупіченко Ілля Григорович, тренер спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи Олімпійського резерву Донецької області;

М.Добропілля – Миронюк Олександр Анатолійович, Бичков Андрій Олександрович, дитячо-юнацька спортивна школа міського відділу освіти.

І дуже гідною та красивою крапкою змагань стала перемога серед чоловіків

Михалко Олександра (вагова категорія 91 кг.,м.Добропілля) , який нещодавно почав працювати тренером в ДЮСШ міського відділу освіти та продемонстрував на ринзі чудову фізичну та спортивну форму, отримавши чемпіонський титул змагань!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію