11:13, 21 декабря 2017 г.

Патріотизм по - Українські!

Патріотизм по - Українські!

Бути патріотом – це не обов’язково носити вишиванки, світшоти з гербом та прапори. Любов до Батьківщини разом з бажанням допомагати іншим – це ключ до процвітання країни.

Зараз побутує думка, що патріотизм – це фестиваль, це патріотична пісня, і це вишиванк а. П рапорцем можна ще помахати, при цьому говорячи там російською мовою або сидячи в «Одноклассниках» чи «Вконтакте». А насправді що таке патріотизм? Це любов до свого, до рідного. Хай це буде рідне містечко, рідна вулиця, рідна хата, рідне село – громада. Патріотизм виховується. Це таке соціальне явище, яке виховується не спеціально, а тільки середовищем» – каже організатор творчої дитячої студії «Мистецька майстерня.

На сьогоднішній день, дуже велика кількість людей цього не усвідомлю є . Вони просто вдягають ці світшоти, футболки з гербами, тому що це класно, модно, так робить більшість. Для мене патріотизм полягає в тому, що я можу не носити цього світшота, але я зроблю щось для України. Моя мета – залишитись в Україні, змінити щось, зрештою, навчити інших, допомогти іншим. Це для мене патріотизм.

Патріотизм передбачає гордість за матеріальні і духовні досягнення свого народу, своєї Батьківщини, бажання збереження її характерних особливостей, її культурного надбання і зіставлення себе з іншими членами свого народу, постійна готовність підкоряти свої особисті інтереси інтересам загалу, в якому живеш, та захищати інтереси своєї громади, народу в цілому.

Якщо ми всі будемо любити Україну, не тому що це зараз в тренді, а дійсно любити, і ми будемо допомагати людям реалізуватись у їхніх справах, будемо професіоналами кожний у своїй справі і будемо на своїх місцях, тоді наша країна буде успішною .

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#патріотизм #Україна
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...