• Главная
  • Співробітники Добропільського відділення поліції познайомили місцевих мешканців із проектом «Безпечний будинок»
15:23, 21 декабря 2017 г.

Співробітники Добропільського відділення поліції познайомили місцевих мешканців із проектом «Безпечний будинок»

Дільничний офіцер Сергій Антипенко зустрівся із представниками громади Добропілля та розповів їм про нововведення, яке спрямоване на покращення спільної роботи за участі мешканців будинків приватних господарств, поліції та місцевої влади і яке вже діє в м. Маріуполі.

Співробітники Добропільського відділення поліції познайомили місцевих мешканців із проектом «Безпечний будинок», фото-1

Правоохоронець розповів присутнім про те, що проект «Безпечний будинок» було розроблено з метою допомогти людям захистити себе та свою власність, попередити правопорушення та поліпшити умови проживання за допомогою підвищення рівня безпеки власного житла, створити довірливі відносини серед сусідів, а також покращити взаємодію між поліцією та населенням.

Співробітники Добропільського відділення поліції познайомили місцевих мешканців із проектом «Безпечний будинок», фото-2

Дільничний повідомив, що головним помічником в цьому є встановлення відеокамер. Камери для відеоспостереження встановлюються за рахунок ОСББ за підтримки місцевих міськ та райадміністрацій. Правоохоронець зазначив, що досвід колег з інших населених пунктів вже показав, що після встановлення камер на подвір’ї будинківлюди перестали порушувати громадський порядок, стало спокійніше і безпечніше, а це означає, що злочинність у місті зменшується.

Сергій Антипенко звернувся до містян із проханням розповісти про почуте ними своїм сусідам, поцікавитися їхньою думкою та у випадку, якщо вони захочуть прийняти участь в запропонованому проекті, повідомити про це йому особисто.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...