• Головна
  • До уваги майбутніх пенсіонерів Добропілля
12:39, 26 грудня 2017 р.

До уваги майбутніх пенсіонерів Добропілля

Робота з майбутніми пенсіонерами стала одним із пріоритетних напрямків для відділу обслуговування громадян Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області. Спеціалістами управління здійснюєтьсяпопередня перевірка документів, необхідних для призначення пенсії.

Кількість осіб передпенсійного віку, які звертаються на прийом, зростає з кожним роком. Спеціалісти допомагають визначити право на пенсію, обрати оптимальний період заробітку, здійснюють правову оцінку записів трудової книжкита інших наданих документів.

На базі міського Центру зайнятості періодично проводяться уроки пенсійної грамотності з різними віковими групами населення.

Непоодинокими євипадки, коли трудові книжки заповнені з численнимипорушеннями Інструкції про порядок ведення. Мають місце невчасно внесені записи, необумовлені виправлення, закреслення, відсутні печатки та підписи посадових осіб, записи не містять відповідної інформації для визначення пільгового стажу (про роботу протягом повного робочого дня, віднесення до відповідних Списків виробництв, професій тощо). Для зарахування до страхового (пільгового) стажу таких періодів необхідні уточнюючі довідки. Розшук підприємств, установ, організацій, їх правонаступників, архівів ліквідованих підприємств вимагає певного часу. Якщо ж людина працювала в інших областях або в країнах СНД, то процес одержаннядокументів, актів перевірокможе тривати декілька місяців. Саме для відпрацювання таких питань ведеться робота з майбутніми пенсіонерами.

Завчасна правова експертиза змісту та належного оформлення документівєважливим кроком до своєчасного призначення пенсій.

За декілька місяців до досягнення пенсійного віку Ви можете звернутись до відділу обслуговування громадян Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області та отримати фахову консультацію, оформити справу «Майбутнього пенсіонера» та у запропонований Вам час звернутись із відповідною заявою (заява на призначення пенсії за віком (в тому числі пільгової) приймається не раніше, ніж за 1місяць до настання пенсійного віку).

Працівникам ліквідованих підприємств без визначення правонаступника не потрібно чекати досягнення пенсійного віку. Звернутися за підтвердженням пільгового стажу до Комісії можнавже сьогодні.Спеціалісти допоможуть сформувати необхідний пакет документів для розгляду на Комісії.

Якщо громадяни будуть заздалегідь замислюватися над пенсійним майбутнім, розуміти і знати основні законодавчі норми, то це неодмінно найкращим чином позначиться на функціонуванні всієї системи пенсійного забезпечення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #ПФУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...