Дзюдоїсти великого Добропілля підвели підсумки фізичної підготовленості

Дзюдоїсти великого Добропілля підвели підсумки фізичної підготовленості, Настя06239

Протягом поточного року вихованці секцій дзюдо Добропільського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» приймали участь у змаганнях різних рівнів: від турнірів до Чемпіонатів та Першостей Донецької області. Результатом учбово-тренувальних процесів є велика кількість призових місць та медалей.

З метою подальшої популяризації цього виду боротьби , залучення до систематичних занять підростаючого покоління двічі на рік проводяться Відкриті Першості міста із залученням представників інших населених пунктів Донецької області . А в інтервалі між змаганнями спортсменів «екзаменують» на відповідність вимогам Єдиної Спортивної Класифікації України.

І такий іспит відбувався 23 грудня у спортивному залі Центру культури Добропілля. Юні спортсмени, а деякі з них тільки нещодавно розпочали займатися, на жовто-блакитному татамі демонстрували рівень своєї фізичної підготовленості .

За результатами фізичного тестування вихованці тренерів Олександра Пузікова, Ірини Черкасової (Добропілля), Олени Шестопалової (Новодонецьке) підтвердили або отримали нові масові юнацькі розряди разом з грамотами та медалями.

Вже з 26 грудня 2017 року дзюдоїсти почнуть тренуватися у новому залі боротьби Палацу

Спорту Добропілля. Уточнений графік тренувань секції дзюдо можна дізнатися за т. ( 06277) 2-53-49 – відділ з фк і спорту Добропільської міської ради або безпосередньо у Палаці Спорту.

Добропілля спорт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии