• Главная
  • Школярі Добропілля дізнались про поддатки
13:42, 28 декабря 2017 г.

Школярі Добропілля дізнались про поддатки

Школярі Добропілля дізнались про поддатки

З метою виховання майбутніх свідомих громадян сумлінними та законослухняними, фахівці Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області проводять роз’яснювальну та виховну роботу з майбутніми платниками податків. Це дозволяє вже в юному віці мати розуміння важливості партнерської взаємодії між контролюючими органами та платниками податків.

Днями працівники інспекції привітно зустрічали учнів 9 - 11 класів Святогорівської загально – освітньої школи. Під час екскурсії Центром обслуговування платників, начальник відділу обслуговування платників Соколова Н.І. ознайомила школярів з роботою консультанта – модератора ЦОП, поінформувала про електронні інформаційні ресурси ДФС України, направлені на підвищення якості інформування та обслуговування платників податків. Старшокласники дізналися про впровадження сучасних технологій в органах Державної фіскальної служби, за допомогою яких платники та громадяни мають можливість обмінюватись інформацією з податковими органами та знайти для себе необхіднуінформацію.

Завершилась зустріч лекцією на тему: «Податкова система України.  Права та обов’язки платників податків», під час якої учні змогли більше дізнатись про податки та їх призначення в державі, сучасну модель фіскальної служби. Фахівці інспекції висловили сподівання, що юнаки та дівчата будуть усвідомлено виконувати покладені на них державою обов’язки по сплаті податків.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #школярі #податки
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...