Школярі Добропілля дізнались про поддатки

Школярі Добропілля дізнались про поддатки, Настя06239

З метою виховання майбутніх свідомих громадян сумлінними та законослухняними, фахівці Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області проводять роз’яснювальну та виховну роботу з майбутніми платниками податків. Це дозволяє вже в юному віці мати розуміння важливості партнерської взаємодії між контролюючими органами та платниками податків.

Днями працівники інспекції привітно зустрічали учнів 9 - 11 класів Святогорівської загально – освітньої школи. Під час екскурсії Центром обслуговування платників, начальник відділу обслуговування платників Соколова Н.І. ознайомила школярів з роботою консультанта – модератора ЦОП, поінформувала про електронні інформаційні ресурси ДФС України, направлені на підвищення якості інформування та обслуговування платників податків. Старшокласники дізналися про впровадження сучасних технологій в органах Державної фіскальної служби, за допомогою яких платники та громадяни мають можливість обмінюватись інформацією з податковими органами та знайти для себе необхіднуінформацію.

Завершилась зустріч лекцією на тему: «Податкова система України.  Права та обов’язки платників податків», під час якої учні змогли більше дізнатись про податки та їх призначення в державі, сучасну модель фіскальної служби. Фахівці інспекції висловили сподівання, що юнаки та дівчата будуть усвідомлено виконувати покладені на них державою обов’язки по сплаті податків.

Добропілля школярі податки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии