Добропільське об’єднане управління ПФУ нагадує про зручну можливість послуги веб-порталу

Послуги веб-порталу Пенсійного фонду України доступні кожному!

Можливості веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України дозволяють пересічному громадянину без спеціальних знань та навичок легко розібратися у цій системі за наявності будь-якої техніки - комп’ютер, ноутбук, планшет, мобільний телефон , смартфон .

Для користування цим сервісом необхідна реєстрація на порталі, яка може бути здійснена у два способи:

- за допомогою подання заяви для реєстрації;

- он-лайн реєстрація з використанням електронного цифрового підпису.

Отже, реєстрація за заявою передбачає особисте відвідування Пенсійного фонду, де на підставі заповненої заяви користувачу надається код, необхідний для первинної реєстрації на веб-порталі, та покрокова інструкція, яка також міститься на сайті.

При цьому, у разі виникнення питань користувач зможе здійснити реєстрацію, не виходячи з управління, де на спеціально облаштованому робочому місці фахівці підкажуть, як створити електронну поштову скриньку, нагадають основні вимоги до логіну та паролю, нададуть допомогу при вході до «Особистого кабінету» та роз’яснять порядок отримання послуг веб-порталу.

Але в отриманні доступу до персональних даних має перевагу 2-й спосіб реєстрації на порталі – за електронним цифровим підписом - ЕЦП . При цьому немає потреби звертатися до органу Пенсійного фонду України, тому що кожен ЕЦП ідентифікує саме конкретну особу – його володільця.

Цей спосіб є однозначно зручним та реальним для осіб, які підлягають декларуванню, керівників та бухгалтерів підприємств, приватних підприємців, які звітують з ЕЦП. Крім того, будь-який громадянин, за власним бажанням може отримати ЕЦП в Акредитованих центрах сертифікації ключів або банківських установах, які теж надають послугу генерування електронного ключа своїм клієнтам.

Отже, за наявності ЕЦП необхідно зайти на веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою portal.pfu.gov.ua, обрати вхід «За ЕЦП» та, використовуючи підказки, увійти до «Особистого кабінету».

Необхідно зауважити, що з метою захисту персональних даних при реєстрації за заявою інформація на веб-порталі буде знеособлена, тобто виписки надходитимуть без зазначення прізвища, імені та по-батькові, ідентифікаційного коду або даних паспорта для осіб, які відмовились від нього. При використанні ЕЦП ми робимо свій вхід на веб-портал, по-перше, більш захищеним, ніж за логіном, та, по-друге, відомості з Реєстру відображатимуться із вказанням персональних даних.

Увійшовши до «Особистого кабінету» на веб-порталі, застраховані особи побачать наступне:

- у розділі «Моя заробітна плата» - інформацію щодо нарахованої заробітної плати (доходу), яка враховується для призначення пенсії, по роках у розрізі страхувальників помісячно та за рік - за період з 2000 року;

- у розділі «Мій страховий стаж» - дані про кількість днів роботи, за які страхувальником було сплачено за особу страхові внески, - починаючи з 2004 року.

Важливо акцентувати увагу на тому, що у випадку виникнення необхідності в отриманні особою довідки Пенсійного фонду України, наприклад, форми ОК-5 про нараховану заробітну плату з підписами посадових осіб управління та засвідченої печаткою - для правильного підрахунку роботодавцем страхового стажу при оплаті лікарняного листка або при прийомі на роботу - громадянину не потрібно роздруковувати ці дані з «Особистого кабінету» на веб-порталі, а просто замовити її шляхом подання запиту на попередню підготовку такої довідки. При цьому обов’язковим є зазначення управління, у якому заявник бажає отримати необхідний документ, відповідний період, вид довідки та зручний час для її отримання .

Після оформлення документів користувачеві необхідно особисто прийти до зазначеного у зверненні управління Пенсійного фонду, маючи при собі документ, який підтверджує особу (наприклад, паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України) , та отримати замовлені паперові матеріали.

Начальник відділу адміністрування,

супроводження інформаційних систем,

електронних реєстрів та захисту інформації

Добропільського об ’ єднаного управління ПФУ О.С. Волошина

послуги ПФУ веб портал Добропілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
38 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
До Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня, за ініціативи Громадської організації «Донецьке обласне відділення Української бібліотечної асоціації» проводився обласний конкурс «Краща бібліотека року», у якому взяла участь Добропільська Центральна міська бібліотека. З великим відривом від інших учасників переможцем обласного конкурсу «Краща бібліотека року» у номінації «БІБЛІОТЕКА. ГРОМАДА. СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО» стала Добропільська ЦМБ,...
Общество
Мэрия Доброполья приглашает жителей и гостей города принять участие во Всеукраинской акции-флешмобе «Усыновление - это любовь навсегда». Акция будет проводиться ко Дню усыновления, который отмечается в Украине ежегодно 30 сентября. Мероприятие состоится 28 сентября 2018 в 14.00 возле здания исполкома.
Общество
Депутат – це не просто представник влади, особа, яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію в місті. В першу чергу – це обранець, який дав людям конкретні обіцянки і зобов’язаний їх виконувати. З огляду на викладене, відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та рішення Добропільської міської ради від 20.09.2017 №7/31-5 «Про організацію проведення звітів депутатів міської ради VІІ скл...
Общество
В Украине водители с 1 октября по 1 мая вне населенных пунктов должны включать дневные ходовые огни, а в случае их отсутствия в конструкции транспортного средства ближний свет фар. «В соответствии с пунктом 9.8 Правил дорожного движения с 1 октября по 1 мая на всех механических транспортных средствах должны быть включены дневные ходовые огни или ближний свет фар», — говорится в сообщении Покровского отдела полиции. Также уточнили, что закрепление соответст...
Спорт
23 вересня у Вугледарі зіграні матчі ІІ I туру чемпіонату Донецької області з футболу серед юнаків 2002/2003 та 2004/2005 р.н. першоколової групи «В». На стадіоні продемонстрували свої здібності команди «Новодонецьке-Добропілля» та ДЮСШ Вугледар: юнаки 2002-2003 р.н. «Олімпік» смт. Новодонецьке - ДЮСШ Вугледар - 3:5 Матч закінчився поразкою для команди «Олімпік». Тож давайте побажаємо успіху нашим хлопцям у наступних турах. В грі відзначилися Гутник Дан...
Общество
Объемы промышленной продукции Донецкой области снизились в августе на 3,8% по сравнению с предыдущим месяцем. Об этом сообщает Главное управление статистики в регионе. "Объем промышленной продукции Донецкой области (без учета части временно оккупированной территории) в январе–августе 2018 года по сравнению с январем–августом 2017 года увеличился на 3,0%. В августе объем продукции был на 3,8% меньше, чем в июле 2018 года, и на 5,6% меньше, чем в августе 201...
Общество
Якщо є бажання змінити щось у своєму місті та покращити його – ДІЙ! У місті Добропілля стартував конкурс з визначення кращих молодіжних ініціатив. Пріоритетні напрямки проектів, які ви можете подати: 1. Громадський простір Облаштування місць відпочинку та мальовничих куточків міста, підвищення рівня комфорту паркових та зелених зон для відпочинку і громадських зустрічей. 2. Культурні Придумайте, яким чином можна розвинути культуру міста і зробити більш яск...
Общество
Долг потребителей электроэнергии перед ДТЭК Донецкие электросети на 1 сентября составляет 900 млн грн. Крупнейший должник энергокомпании – население, задолженность которого за энергопотребление составляет почти 700 млн грн. Юридические лица задолжали более 200 млн грн. На сегодня долги клиентов ДТЭК Донецкие электросети за использованную электроэнергию превышают 900 млн грн. Эта задолженность равна стоимости модернизации всех центров обслуживания клиентов...
Общество
03 жовтня 2018 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудуться громадські слухання за темою «Співробітництво територіальних громад м. Добропілля, м. Білицького та селища Новодонецького» з приводу управління комунальною власністю, а саме котельними з тепловими мережами та комплексом нерухомості котельних, які були передані на баланс Комунального підприємства «Добро» Добропільської міської ради та закріплені за ним на праві господарського відання.