У Добропіллі відбувся методичний захід «В колі досвідчених освітян»

У Добропіллі відбувся методичний захід «В колі досвідчених освітян», Настя06239

11 січня методичним кабінетом відділу освіти Добропільської міської ради була проведена скайп-конференція «В колі досвідчених освітян (з досвіду роботи)» за темою «Освітні фахівці об’єднуються заради змін». Педагоги різних категорій працювали на базі опорних закладів освітніх округів за напрямками:

  • управлінці закладів освіти «Компетентний директор – запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу»;
  • заступники директорів з ВР, педагоги-організатори та голови батьківських комітетів «Окремі аспекти організації виховної роботи в навчальних закладах відповідно до концепції «Нова українська школа»;
  • відповідальні за сайти закладів освіти «Формування інформаційно-освітнього простору закладу освіти».

Захід спрямований на забезпечення успішного переходу освітньої системи міста на новий тип гуманістично-інноваційної освіти. В процесі обміну досвідом роботи освітян були вироблені рекомендації з підвищення професійної компетентності педагогів та дидактико-технологічних складових сучасного освітнього процесу.

Використання нової технології проведення заходу on - line дає змогу раціонально використовувати робочий та не відчувати відстань між містами-супутниками великого Добропілля.

Добропілля захід
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии