В бібліотеках Добропільського району оформлено книжково-ілюстративну експозицію «Намисто зимових свят»

Новорічні свята , мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденномужитті, якілюблять і діти, і дорослі. Новий рік завжди пов'язаний з мріями про краще майбутнє. Ці мрії та бажання здавна втілювались у чудові поетизовані обряди - колядування, щедрування і засівання.

До низки новорічних християнських та народних свят в бібліотеках району оформлено книжково-ілюстративну експозицію«Намисто зимових свят» (Центральна бібліотека), книжкові виставки «Карусель зимових свят» (Світлівська, Завидокудашевська бібліотеки), «Зима іде – свята веде» (Добропільська бібліотека), тематичні полиці та календарні перегляди, депредставлені цікаві книги про звичаї та традиції українського народу в зимові свята, творчі роботи читачів та учасників клубів за інтересами. Про це повідомляє Добропільська районна рада.

Відбуваються заходи для дітей та юнацтва: краєзнавча подорож «Різдвяні свята, традиції, обряди» (Криворізька бібліотека),краєзнавча година «Щедрівка й коляда в нашу хату загляда» (Новодонбаська бібліотека), народознавча година «Мандрівка в глибину народних звичаїв» (Шевченківська бібліотека), народознавча подорож «Добрі свята приходять в дім» (Світлівська бібліотека), творча майстерня «Зимова круговерть» (Святогорівська бібліотека), чародій-вечір «Під Різдвяною зіркою» (Мирненська бібліотека), святкова толока «Колядниця, добра з медом паляниця» (Завидокудашевська бібліотека),візити ввічливості «Колядуєм, колядуєм, нову радість всім даруєм» (Новоукраїнська бібліотека).

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов