В бібліотеках Добропільського району оформлено книжково-ілюстративну експозицію «Намисто зимових свят»

Новорічні свята , мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденномужитті, якілюблять і діти, і дорослі. Новий рік завжди пов'язаний з мріями про краще майбутнє. Ці мрії та бажання здавна втілювались у чудові поетизовані обряди - колядування, щедрування і засівання.

До низки новорічних християнських та народних свят в бібліотеках району оформлено книжково-ілюстративну експозицію«Намисто зимових свят» (Центральна бібліотека), книжкові виставки «Карусель зимових свят» (Світлівська, Завидокудашевська бібліотеки), «Зима іде – свята веде» (Добропільська бібліотека), тематичні полиці та календарні перегляди, депредставлені цікаві книги про звичаї та традиції українського народу в зимові свята, творчі роботи читачів та учасників клубів за інтересами. Про це повідомляє Добропільська районна рада.

Відбуваються заходи для дітей та юнацтва: краєзнавча подорож «Різдвяні свята, традиції, обряди» (Криворізька бібліотека),краєзнавча година «Щедрівка й коляда в нашу хату загляда» (Новодонбаська бібліотека), народознавча година «Мандрівка в глибину народних звичаїв» (Шевченківська бібліотека), народознавча подорож «Добрі свята приходять в дім» (Світлівська бібліотека), творча майстерня «Зимова круговерть» (Святогорівська бібліотека), чародій-вечір «Під Різдвяною зіркою» (Мирненська бібліотека), святкова толока «Колядниця, добра з медом паляниця» (Завидокудашевська бібліотека),візити ввічливості «Колядуєм, колядуєм, нову радість всім даруєм» (Новоукраїнська бібліотека).

В бібліотеках Добропільського району оформлено книжково-ілюстративну експозицію «Намисто зимових свят», фото-1 В бібліотеках Добропільського району оформлено книжково-ілюстративну експозицію «Намисто зимових свят», фото-2
бібліотека Добропілля свята експозиція район
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии