• Головна
  • Ремінь безпеки – шанс на життя: поліцейські Добропілля закликають водіїв подбати про заходи власної безпеки та пасажирів
12:27, 17 січня 2018 р.

Ремінь безпеки – шанс на життя: поліцейські Добропілля закликають водіїв подбати про заходи власної безпеки та пасажирів

Використання ременів безпеки є одним з найбільш ефективних заходів у попередженні травмування та загибелі людей в дорожньо-транспортних пригодах.

Згідно Правил дорожнього руху, водій зобов’язаний забезпечити безпеку собі та пасажирам. Недотримання цих вимог тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу. Та які б не були вимоги законодавства, безпека водія і пасажирів перш за все залежить від самосвідомості кожного з них, від того, на скільки людина цінує своє життя та життя інших.

Неправильне або недостатнє використання ременів безпеки або інших утримуючих засобів (дитячі крісла та спеціальні подушки для дітей) є фактором ризику смертельних наслідків та пошкоджень при аваріях. При цьому належне використання ременів безпеки знижує ризик смертей на дорогах приблизно на 60%.

Невикористання ременів безпеки становить велику небезпеку для учасників дорожнього руху. Водії, у свою чергу, також не завжди пам'ятають, що вони у відповіді за життя і здоров'я своїх пасажирів, і часто навіть не вважають за потрібне нагадати їм про необхідність пристебнутися.

Дорога вимагає відповідальності, тож правоохоронці звертаються з проханням до водіїв бути уважними за кермом, турбуватись про забезпечення на дорозі власної безпеки та інших учасників дорожнього руху.

Важливий критерій оцінки добросовісного водія, що має слугувати для всіх прикладом, - пристебнутий ремінь безпеки, який потрібний перш за все громадянам, а не поліцейському.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #Донеччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...