У Добропіллі відбулась перша у цьому році сесія: які рішення підтримати депутати

Сьогодні відбулась перша у цьому році і тридцять сьома з початку скликання сесія Добропільської міської ради. Міський голова Андрій Аксьонов розпочав засідання з хвилини мовчання, якою присутні вшанували пам'ять загиблих під час проведення антитерористичної операції. Про це повідомляє сайт міськради.

Перше питання порядку денного – інформація в.о. керівника Костянтинівської місцевої прокуратури Михайла Мармура про стан законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності Добропільського відділу Костянтинівської місцевої прокуратури за підсумками 2017 року – викликало жваве обговорення серед депутатів та присутніх. Зауважено, що необхідно посилити заходи щодо боротьби з гральним бізнесом та незаконним обігом наркотичних засобів і психотропних речовин.

Депутати більшістю голосів прийняли рішення про підтримку кандидатури Світлани Сулім, головного лікаря КЗ «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги, для участі в конкурсі на посаду головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Добропільська лікарня інтенсивного лікування», який проводить Донецька обласна державна адміністрація.

Крім того, в рамках Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я вирішено реорганізувати комунальний заклад «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» в комунальне некомерційне підприємство з аналогічною назвою.

Внесено зміни до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля на 2018 рік та міського бюджету на 2018 рік у зв’язку отриманням субвенції з обласного бюджету на видатки у сфері охорони здоров’я.

Встановлено стипендії Добропільської міської ради на 2018 рік для 21 особи з числа обдарованих дітей та молоді. При обговоренні зазначеного питання міським головою запропоновано суму стипендії збільшити вдвічі. Ця пропозиція отримала підтримку зі сторони депутатського корпусу.

Депутати проголосували за низку питань стосовно розпорядження комунальним майном та врегулювання земельних відносин.

Після розгляду всіх питань порядку денного секретар міської ради Віктор Древаль довів до відома присутніх звернення мешканців міста до депутатів міської ради щодо направлення від імені останніх листа до Верховної Ради України з вимогою публічного вибачення народного депутата Дмитра Лубінця перед Добропільським міським головою та мешканцями міста Добропілля. Всім охочим запропоновано підтримати зазначену ініціативу.

Та на останок зачитано листа народного депутата Дмитра Лубінця, в якому він доручає своєму помічнику-консультанту Миколі Стрепоченку бути присутнім на засіданнях Добропільської міської ради та виконувати інші доручення в межах законодавства.

Добропілля сесія 2018 депутати
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии