У Добропільському районі відкрили пункти обогріву

З метою вжиття комплексу заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, у разі екстремального зниження температури повітря та надання у період низьких температур допомоги населенню на території Добропільського району, наказом КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» від 12.10.2017 № 123 «Про організацію пунктів тимчасового обігріву» при амбулаторіях загальної практики сімейної медицини створено пункти обігріву.

Всі пункти обігріву забезпечено відповідним обладнанням та матеріалами, необхідними для створення мінімально достатніх соціально – побутових умов, в тому числі і теплими ковдрами. У разі потреби невідкладної медичної допомоги постраждалі отримають її на базі амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. При тяжких випадках переохолодження хворих буде доставлено до КЗОЗ «Добропільська лікарня інтенсивного лікування».

Пункти обігріву працюють у межах робочого часу амбулаторій загальної практики сімейної медицини: з8.00 до 18.00, в суботу з 8.00 до 15.30, неділя – вихідний день.Відповідальність за роботу пунктів обігріву покладено на завідуючих амбулаторій.

Добропілля пункт_обігріву
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии