Дотримання трудового законодавства – основне питання наради з підприємцями Великого Добропілля

Вчора під головуванням першого заступника міського голови Олексія Кормільцева в приміщенні виконкому відбулася нарада з підприємцями Великого Добропілля, основним питанням якої був контроль за дотриманням трудового законодавства, що буде здійснюватись інспектором праці. Про це повідомляє сайт міськради.

До відома присутніх довели передбачену відповідальність юридичних та фізичних осіб – підприємців за статтею 265 КЗпП у вигляді штрафів та озвучили їх розмір.

З другого кварталу 2018 року заплановано інспекційне відвідування підприємців, які використовують найману працю, з метою виявлення порушень дотримання трудового законодавства.А поки що інспектор праці надаватиме консультаційну допомогу. На офіційному сайті міської ради незабаром буде розміщено перелік документів, які потрібні бути в наявності у підприємців на момент перевірки.

Представники податкової інспекції коротко доповіли про зміни в податковому законодавстві та запросили на нараду з цього питання, яка відбудеться 25 січня 2018 року.

pidpr nar1
pidpr nar1

Про дотримання правил благоустрою прилеглої території нагадав начальник відділу комунального господарства, а також про необхідність переукласти договори на вивезення сміття у зв’язку зі зміною виконавця робіт з вивозу твердо – побутових відходів.

Представник Пенсійного фонду України доповіла про забезпечення прав громадян на соціальний захист.

Начальник відділу економіки запропонувала взяти участь у проекті «Український донецький куркуль», термін дії якого продовжено на 2018 рік та побажала підприємцям цікавих ідей та успішної реалізації проектів у разі перемоги.

Дотримання трудового законодавства – основне питання наради з підприємцями Великого Добропілля, фото-2
Добропілля підприємці нарада міськрада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии