• Головна
  • Звернення мера Добропілля з нагоди свята День Соборності України
11:11, 22 січня 2018 р.

Звернення мера Добропілля з нагоди свята День Соборності України

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як державне свято - День Соборності України. Саме тоді було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-української Народної Республіки.

Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Успіх побудови міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.

Сердечно бажаємо вам, шановні земляки, міцного здоров’я, незламного духу, людської гідності та самоповаги!

Добропільский 

міський голова А.А. Аксьонов 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#день #соборності #мер #Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...