• Головна
  • Освітяни Добропілля в числі переможців ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»
14:41, 22 січня 2018 р.

Освітяни Добропілля в числі переможців ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»

19 січня 2018 року в обласному Центрі дитячої та юнацької творчості м. Слов’янська відбулося урочисте закриття ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» та нагородження переможців і лауреатів обласного туру.

У ІІ (обласному) турі конкурсу місто Добропілля представляли два педагоги: в номінації «Українська мова та література» - Кухар Олена Сергіївна, учитель української мови та літератури Добропільського НВК «Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів - ДНЗ», а в номінації «Німецька мова» - Тарасова Тетяна Володимирівна, вчитель німецької мови Білицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8.

Цей фаховий конкурс дає змогу відкрити нові імена талановитих педагогів, які завдяки своїй витримці, професіоналізму та плідній праці переконливо рухаються до звершень.

У ході відбіркового етапу учителі презентували власні розробки у конкурсному випробуванні «Методичний практикум», пройшли комп'ютерне тестування з фаху. 16-18 січня 2018 року Олена Сергіївна та Тетяна Володимирівна, учасники фінального туру, презентували власні педагогічні ідеї, розробляли та захищали авторські навчальні проекти, проводили уроки, демонструючи високий рівень володіння методикою викладання своїх предметів, застосування елементів нестандартних інноваційних прийомів та технологій.

За підсумками конкурсу в номінації «Українська мова та література» Кухар Олена Сергіївна, учитель української мови та літератури НВК № 4, та в номінації «Німецька мова» Тарасова Тетяна Володимирівна, учитель німецької мови Білицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 нагороджені дипломами за зайняте ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».

Вітаємо наших переможців та бажаємо нових злетів та звершень!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #учитель #освітяни #Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...