Як минув День Соборності України в освітніх закладах Добропілля

День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно -Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в освітніх закладах Добропільської міської ради проходять заходи інформаційного, просвітницького та виховного характеру.

«Моя Україна – єдина і неподільна» - цій темі присвячують Уроки пам’яті, виховні години, виступи лекторських груп «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави».

Дослідження проблем становлення незалежної демократичної держави в Україні обговорюються сьогодні в історичних секціях шкільних наукових товариств, на тематичних конференціях, круглих столах, присвячених історії національно-визвольної боротьби початку ХХ століття в Україні «Великий день єднання», «До тебе, рідна Україно, серцем лину» .

Як минув День Соборності України в освітніх закладах Добропілля, фото-1 Як минув День Соборності України в освітніх закладах Добропілля, фото-2 Як минув День Соборності України в освітніх закладах Добропілля, фото-3 Як минув День Соборності України в освітніх закладах Добропілля, фото-4

В освітніх закладах проходять тематичні конкурси малюнків, виставки у шкільних бібліотеках, «Я славлю свою рідну Україну», організовано виставки фотофактів та перегляд документального фільму «Акт злуки».

День соборності Добропілля школи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии