Як у Добропільському районі ліквідують наслідки негоди

Снігова заметіль внесла свої корективи в життєдіяльність мешканців Добропільського району. У зв'язку з погіршенням погодних умов, випаданням великої кількості снігу в районі активно роводяться роботи з очищення снігу.

Завдяки злагодженій роботі сільських та селищного голів з керівниками сільгосппідприємств, фермерських господарств ще вранці 23 січня техніка вийшла на вулиці населених пунктів району, щоб ліквідовувати наслідки негоди. Надали допомогу в розчистці доріг глинодобувні підприємства , військовослужбовці.

Хочеться відзначити роботу дільниці №2 філії №7 «Доноблавтодор» , які, незважаючи на проблеми технічного оснащення їх підприємства, і те, що на їх балансі знаходиться 353 км. доріг, задіяли всі 5 одиниць техніки і розчищали, насамперед, дороги обласного значення в напрямку Краматорська, Дніпра, Покровська.

Звичайно, є проблеми з якістю проведених робіт – це пояснюється великою протяжністю населених пунктів, але вони поступово вирішуються. Завдяки оперативності районного штабу з координації дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру в зимовий період проведені відповідні оперативні заходи. Це дало змогу оперативно інформувати Донецьку облдержадміністрацію про стан ліквідації наслідків негоди в районі. Цю роботу повністю акумулював головний спеціаліст з питань цивільного захисту С. Кузьменко.

Райдержадміністрація, жителі району висловлюють подякусільським, селищному головам, керівникам сільгосппідприємств та фермерських господарств В. Антипенку, В. Шарову, В. Батицькому, П. Дерев’янку, К. Кеді, О. Мостовому, В. Голованьову, А. Остапенку, М. Маслаку, В. Дем’яненку, В. Татаренку, В. Мартову, В. Благову, А. Круговому, працівникам всіх господарств, приватним підприємцям, за постійну підтримку, невідмовну допомогу та злагоджену роботу.

IMG_20180123_110238.jpg
IMG_20180123_110238.jpg
IMG_20180123_105949.jpg
IMG_20180123_105949.jpg
4.jpg 2.jpg IMG_20180123_110343.jpg
Добропілля район негода сніг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии