Добропільські правоохоронці обговорили важливі питання із представниками громадських формувань та місцевої влади

Минулого дня відбулась спільна нарада керівництва Добропільського відділення поліції з представниками громадського формування «Патріоти Добропілля», першим заступником мера міста Олексієм Кормільцевим та головою Добропільської районної державної адміністрації Дмитром Кірносовим. Мета заходу – зміцнення контактів із населенням та поліпшення правопорядку у місті.

Добропільські правоохоронці обговорили важливі питання із представниками громадських формувань та місцевої влади, фото-1

Ініціатором зустрічі став т.в.о. начальника Добропільського відділення поліції Євген Тугай. Так, під час зустрічі були обговорені такі важливі питання, як боротьба з ігровим бізнесом у місті, не законною виробкою лісу, не законним обігом наркотиків у Добропіллі та Добропільському районі. Присутні зійшлися в тому, що існують певні труднощі в цих напрямках при спільній роботі та запропонували шляхи їх вирішення.

Добропільські правоохоронці обговорили важливі питання із представниками громадських формувань та місцевої влади, фото-2

Представником громадського формування «Патріоти Добропілля» була внесена пропозиція використовувати мобільний додаток «102» у документуванні правопорушень.

«Нам із вами потрібно щодня обмінюватись інформацією та постійно взаємодіяти. Це допоможе в нашій спільній меті – забезпеченні безпеки місцевих мешканців та гостей. А правопорушники будуть знати, що їхні дії відстежуються і будь-яке правопорушення буде припинено і їм доведеться відповідати за свої дії перед законом, - відмітив заступник начальника місцевої поліції Богдан Гонтар.

Добропільські правоохоронці обговорили важливі питання із представниками громадських формувань та місцевої влади, фото-3

Гості зауважили, що такі зустрічі дуже важливі, адже кожен із присутніх може не тільки озвучити проблемні питання, а й запропонувати шляхи їх вирішення.

Добропілля поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии