• Головна
  • Педагоги Добропілля взяли участь в низці обласних заходів
10:43, 19 лютого 2018 р.

Педагоги Добропілля взяли участь в низці обласних заходів

Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність безперервно навчатися, бути у постійному творчому пошуку.

Протягом тижня педагоги м. Добропілля взяли участь в низці обласних заходів, проведених Донецьким ОІППО, спрямованих на підготовку освітян до впровадження в практику закладів освіти інноваційних освітніх трендів, підвищення професійної компетентності педагогів і методистів .

Так, у м. Слов’янську відбулося засідання обласної творчої лабораторії «Сучасні освітні тренди», кластер «Перевернуте навчання» (методист МК Гордієнко І.М., заступник директора з НВР НВК - ліцею Юрченко О.В.)

У Покровську пройшло засідання обласної школи фахової майстерності «Впевнений старт» для молодих керівних кадрів (директори закладів відділу освіти Добропільської міської ради НВК№7 Мелешко Л.В., ЗОШ№8 Кондратюк М.О.).

В Краматорську вбувся обласний семінар-презентація «Упровадження економічних підходів в управління закладом освіти», у якому взяли участь методист МК Бєлова В.О. заступник директора з НВР Мамонова С.М. (НВК № 4 ), учитель економіки Саранча І.В. (НВК№4), учитель математики Гарбуз А.Ю. (ЗОШ № 9).

Цікавими та актуальними були вебінар щодо організаційно-педагогічного супроводу підготовки учнів до обласного та Всеукраїнського турніру юних істориків (керівник Денисова Л.О. методист відділу суспільних дисциплін Донецького облІППО, вчитель історії та правознавства ЗОШ№10) , а також вебінар для членів обласної творчої лабораторії «Сучасні тренди в освіті» , кластер «Доступна освіта» - дистанційна інклюзивна освіта (практичні психологи Разумовська - Михалко П.В. (НВК№4) та Фісун О.О. (ЗОШ№15). )

Самоосвіта вчителя є необхідною умовою його професійної діяльності. «Навчаючи інших, ми навчаємося самі» , - писав Сенека . Неперервно навчаючись ми зростаємо.

Методист МК Гордієнко І.М.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #педагоги #заходи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...