![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронцями весело відсвяткували Масницю
Співробітники ювенальної превенції Добропільського відділення поліції разом з учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» взяли участь у святкуванні Масниці. Усі присутні під час свята отримали не тільки заряд бадьорості та гарного настрою, а й поласували найсмачнішими млинцями.
![В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронця..., фото-1 В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронцями весело відсвяткували Масницю, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронця..., фото-2 В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронцями весело відсвяткували Масницю, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронця..., фото-3 В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронцями весело відсвяткували Масницю, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Так, вчора на центральній площі міста Добропілля із розмахом пройшли масові гуляння. До святкування долучилась найактивніша молодь міста – лігівці. Разом із містянами, хлопці та дівчата водили хороводи, співали веснянки, танцювали, брали участь у різних змаганнях та конкурсах.
![В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронця..., фото-4 В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронцями весело відсвяткували Масницю, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронця..., фото-5 В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронцями весело відсвяткували Масницю, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Також кожен з присутніх мав змогу власноруч виготовити ляльку-мотанку. Дівчата з Ліги охоче взялися за справу і продемонстрували, що вони спритні і в рукоділлі і їхні ляльки не поступалися мотанкам майстринь.
![В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронця..., фото-6 В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронцями весело відсвяткували Масницю, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронця..., фото-7 В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронцями весело відсвяткували Масницю, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Нам дуже сподобалось свято. Було дуже цікаво та весело приймати в ньому участь. Та більш за все нам сподобалися млинці та чай, яки допомагали нам зігрітися», - зазначили учасники добропільської ланки "Ліги майбутніх поліцейських".