Журналісти поспілкувались з керівництвом Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

Сьогодні відбулась прес-конференція з керівництвом Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області. Начальник управління Гулан Олег Борисович, перший заступник начальника управління Пітик Неоніла Євгеніївна та заступник начальника управління Громило Наталія Миколаївна відповіли на цікаві питання. 

Які основні пріоритети та завдання були визначені в діяльності управління у 2017 р.?

Відповідь: Гулан О. Б.

Протягом минулого року робота управління була спрямована на забезпечення надходження власних коштів, своєчасні виплати пенсій, підвищення якості обслуговування громадян через впровадження нових стандартів організації прийому та надання пенсійних послуг, проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Чи виконані управлінням поставлені задачі?

Відповідь: Пітик Н.Є.

Фактичне виконання доходної частини бюджету по власних надходженнях забезпечено на рівні 74,5 млн грн, що становить 92,2 % від запланованих показників, крім того, надходження єдиного соціального внеску (в частині відрахувань до Пенсійного фонду України) склали – 124,5млн грн, або 109,9% до плану.

Заборгованість суб’єктів господарювання до бюджету управління за рік зросла на 26 % та становить 75,1 млн грн, при цьому майже 99 % – це борг економічно-активних платників. Позовною роботою в повному обсязі охоплена вся заборгованість, яка підлягає стягненню у судовому порядку.

Проведення заходів з легалізації трудових відносин дозволило скоротити кількість застрахованих осіб на 767, які отримували зарплату в розмірі меншому від мінімального, встановленого законодавством. Від 420страхувальників додатково отримано 150,7 тис. грн єдиного соціального внеску.

Відповідь: Громило Н.М.

У 2017 році призначено 1 098 нових пенсій, проведено 2 185 індивідуальних перерахунків пенсій та масовий перерахунок пенсій з осучасненням показника середньої зарплати в Україні, що загалом забезпечило зростання середньомісячного розміру пенсії до 4 291,38грн.

Здійснення виплати пенсії через установи уповноважених банків дозволило скоротити витрати на їх доставку на 10,5 млн грн, що більше, ніж у 2016 році на 3,2%.

До управління звернулось 1 242 пенсіонери, в тому числі письмово – 158.

Видано:

6900 довідок щодо розміру пенсій;

1062 пенсійних посвідчень;

3738 даних з системи персоніфікованого обліку відомостей.

Прийнято:

5 350 заяв на отримання пенсій через установи банків;

1 928 заяв на отримання електронних пенсійних посвідчень.

Консультації з питань пенсійного забезпечення отримали 3048 громадян.

Які ж причини невиконання плану власних надходжень?

Відповідь:Пітик Н.Є.

Основних причин чотири:

несплата заборгованості минулих років з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» та ТДВ «Шахта Білозерська» у сумі 18,5 млн грн;

тимчасово до 01.01.2019 року підлягають зупиненню виконавчі провадження та заходи примусового виконання рішень щодо державних вугледобувних підприємств згідно з Законом України від 13.04.2017 р. № 2021 «Про відновлення платоспроможності державних вугледобувних підприємств» (борг ДП «Добропіллявугілля» – 28,5 млн грн);

несплата поточних зобов’язань платниками, які перереєструвались в м.Добропілля, проте фактично ведуть діяльність на тимчасово непідконтрольній українській владі території (ПрАТ «ДТЕК Комсомолець Донбасу», ТОВ «Моспінське ВВП»). Борг становить 29,7 млн грн;

несплата зобов’язань суб’єктами господарювання, які не ведуть господарську діяльність, перебувають у стані ліквідації. Борг становить 1,1 млн грн.

Чи вистачає власних коштів на виплату пенсій?

Відповідь:Гулан О.Б.

Потреба на виплату пенсій у 2017 році – 1358715,2 тис. грн. при цьому, надійшло власних доходів – 74358,9 тис. грн

Забезпеченість власними коштами загальної потреби на виплату пенсій складає лише 5,5 %.

На скільки зросли видатки внаслідок росту пенсійних виплат?

Відповідь:ПітикН.Є.

Видатки на виплату пенсій за рахунок власних коштів зросли на 32 % порівняно з 2016 роком внаслідок підвищення розміру пенсійних виплат.

Скільки пенсіонерів обслуговує управління Пенсійного фонду України?

Відповідь:Громило Н.М.

У зв’язку з реорганізацією управління шляхом приєднання управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі Донецької області з квітня 2017 року, чисельність пенсіонерів значно зросла та складає 39690 осіб.

А чи проводиться робота з пенсіонерами за межами управління?

Відповідь:ГуланО.Б.

Для наближення послуг пенсійного забезпечення до місця проживання пенсіонерів відкрито шість інтерактивних робочих місць, що дозволило надати послуги 94 пенсіонерам в режимі скайп-зв’язку, проведено 137 виїзних прийомів громадян, в яких прийняло участь 424 особи, «прямих та гарячих телефонних ліній» – 60, на які звернулось 112 пенсіонерів.

Як реалізуються заходи «Стратегії розвитку комунікацій»?

Відповідь:Пітик Н.Є.

З метою інформування населення про діяльність управління, зміни в пенсійному законодавстві та ін. опубліковано в засобах масової інформації 38статтей, розповсюджено 3485 буклетів і листівок. Проведено 306 заходів з громадськістю, а саме: зустрічі з учнівською молоддю, флешмоби, квест-ігри, заняття «школи майбутнього пенсіонера», засідання «круглого столу», зустрічі в трудових колективах та за місцем проживання, зустрічі з ветеранськими й громадськими організаціями, лекції для безробітних, «Дні відкритих дверей», «Дні Пенсійного фонду».

В проведених заходах взяло участь 2 708 громадян. Для користування послугами Веб-порталу ПФУ управлінням забезпечено реєстрацію 9761 юридичних, фізичних осіб, пенсіонерів та інших категорій громадян.

Який же кадровий потенціал управління?

Відповідь:ГуланО.Б.

Штатна чисельність працівників управління складає 90 штатних одиниць. На початок 2018 року укомплектованість кадрами складає 90 %, повну вищу освіту мають 94 % державних службовців. З метою підвищення ефективності роботи персоналу протягом року підвищили свою кваліфікацію 33 % держслужбовців. Робота з підвищення професійного рівня фахівців управління проводиться систематично.

Що важливого в діяльності управління очікуємо у 2018 році?

Відповідь:ГуланО.Б.

На виконання завдання Пенсійного фонду України стосовно переходу до роботи в централізованій системі призначення (перерахунку) та виплати пенсії на базі електронної пенсійної справи управління забезпечено виконання всіх регламентних робіт. В цілому управління готове для промислової експлуатації­­­­ нової системи.

Це дасть можливість працювати за принципом екстериторіальності, спрощує процес прийому документів від громадян, зменшує кількість паперових документів, забезпечує більш дієвий контроль за правильністю застосування пенсійного законодавства при призначенні, перерахунку пенсій.

Добропілля ПФУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
249 просмотров в декабре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Спорт
8 декабря, состоялась большая беговая эстафета «Покровск-Доброполье-Краматорск-Славянск», в которой приняло около 20 спортсменов нашего региона. Забег проходил в 5 этапов: Покровск - Доброполье;Доброполье - Памятник воинам;Памятник воинам - Сергеевка;Сергеевка - Краматорск;Краматорск- Славянск. Марафон проходил в формате эстафеты, то есть, на разных участках бежали разные люди. В забеге принимали участие 20 человек из разных городов. В каждом городе к учас...
Общество
Пророссийские оккупанты 13 раз открывали огонь по позициям войск Операции объединенных сил в субботу, ранив одного украинского военного. Об этом говорится в сообщении пресс-центра штаба ООС.  В нем отмечается, что 8 декабря, ситуация в зоне проведения на Луганском направлении имела признаки обострения. Именно там был легко ранен защитник Украины. Противник в субботу трижды применил вооружение, запрещенное минскими соглашениями. Кроме того, российские оккуп...
Общество
Почти каждый второй украинец не имеет сбережений и живет от зарплаты до зарплаты. Об этом свидетельствуют данные опроса компании Research & Branding Group, проведенного в ноябре этого года. По сравнению с февралем прошлого года количество украинцев, которые не имеют сбережений, уменьшилось на 4%, а количество тех, кому сбережений хватило бы меньше, чем на месяц, стало меньше на 3%. Об этом говорится в сюжете Радио НВ.  Больше всего граждан без сбережений п...
Культура
Во вторник, 18 декабря 2018 года, в Троицком храме г. Доброполья пройдет престольный праздник в честь освящения престола.        Божественную литургию в честь Преподобного Саввы Освященного возглавит Епископ Добропольский Спиридон в сослужении с духовенством благочиния.       6:30 водосвятный молебен.       7:30 встреча архиерея. Приглашаем всех желающих разделить с нами радость праздника!
Общество
В Верховной Раде зарегистрирован новый закон, который в корне поменяет порядок продажи сигарет. Проект закона опубликован на официальном портале ВР. Согласно законопроекту №4030а «Щодо захисту громадського здоров’я від шкідливого впливу тютюнового диму» - будут существенно увеличены штрафы за курение в общественных местах, а самих мест для курения станет меньше. Также, согласно закону, сигареты нельзя будет ставить на прилавки и витрины, они подорожают (в...
Общество
Один украинский военнослужащий погиб, еще один ранен в ходе боевых действий на востоке Украины 7 декабря, - сообщает пресс-центр Объединенных сил.  Вчера боевики совершили 13 обстрелов по оборонным укреплениям ОС.  "В ходе боевых действий ранения получили двое военнослужащих Объединенных сил, один из них – смертельные", - говорится в сообщении. Незаконные вооруженные формирования осуществляли обстрелы позиций Объединенных сил в районах населенных пунктов К...
Общество
Президент Украины Петр Порошенко заявил, что подписал закон о государственном бюджете Украины на 2019 год, - сообщает "Интерфакс".  "Я сейчас там подписал бюджет", - сказал президент, выступая на 2-м Украинском женском конгрессе в пятницу в Киеве.  Как сообщалось, в ночь с 22 на 23 ноября Верховная Рада приняла закон "О государственном бюджете Украины" на 2019 год с дефицитом в пределах 2,3% от валового внутреннего продукта Украины. "Бюджет остается сбала...
Общество
Сьогодні з нагоди Дня місцевого самоврядування в актовій залі міської ради відбувся святковий концерт. Художні номери у виконанні вихованців і викладачів Центру культури та дозвілля міста Добропілля та представників Білицької музичної школи створили для присутніх справжню святкову атмосферу. Перший заступник міського голови Олексій Кормільцев привітав колег та вручив почесні грамоти за сумлінну працю і високий професіоналізм співробітникам міської ради.
Спорт
Марафонский забег Покровск-Доброполье-Краматорск-Славянск стартует 8 декабря, - сообщает Восточный проект.  Эстафета пройдет в пять этапов. Команды от разных городов по 5 человек в каждой пробегут дистанции до 20 км. Стартует марафон в 8:00 из Покровска. Участники забега планируют пробежать через Доброполье, Сергеевку, Краматорск и Славянск. Забег из Краматорска начнется в 14:00 от здания городского совета. В Славянске бегуны завершат эстафету в 15:30 на...