Журналісти поспілкувались з керівництвом Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

Сьогодні відбулась прес-конференція з керівництвом Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області. Начальник управління Гулан Олег Борисович, перший заступник начальника управління Пітик Неоніла Євгеніївна та заступник начальника управління Громило Наталія Миколаївна відповіли на цікаві питання. 

Які основні пріоритети та завдання були визначені в діяльності управління у 2017 р.?

Відповідь: Гулан О. Б.

Протягом минулого року робота управління була спрямована на забезпечення надходження власних коштів, своєчасні виплати пенсій, підвищення якості обслуговування громадян через впровадження нових стандартів організації прийому та надання пенсійних послуг, проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Чи виконані управлінням поставлені задачі?

Відповідь: Пітик Н.Є.

Фактичне виконання доходної частини бюджету по власних надходженнях забезпечено на рівні 74,5 млн грн, що становить 92,2 % від запланованих показників, крім того, надходження єдиного соціального внеску (в частині відрахувань до Пенсійного фонду України) склали – 124,5млн грн, або 109,9% до плану.

Заборгованість суб’єктів господарювання до бюджету управління за рік зросла на 26 % та становить 75,1 млн грн, при цьому майже 99 % – це борг економічно-активних платників. Позовною роботою в повному обсязі охоплена вся заборгованість, яка підлягає стягненню у судовому порядку.

Проведення заходів з легалізації трудових відносин дозволило скоротити кількість застрахованих осіб на 767, які отримували зарплату в розмірі меншому від мінімального, встановленого законодавством. Від 420страхувальників додатково отримано 150,7 тис. грн єдиного соціального внеску.

Відповідь: Громило Н.М.

У 2017 році призначено 1 098 нових пенсій, проведено 2 185 індивідуальних перерахунків пенсій та масовий перерахунок пенсій з осучасненням показника середньої зарплати в Україні, що загалом забезпечило зростання середньомісячного розміру пенсії до 4 291,38грн.

Здійснення виплати пенсії через установи уповноважених банків дозволило скоротити витрати на їх доставку на 10,5 млн грн, що більше, ніж у 2016 році на 3,2%.

До управління звернулось 1 242 пенсіонери, в тому числі письмово – 158.

Видано:

6900 довідок щодо розміру пенсій;

1062 пенсійних посвідчень;

3738 даних з системи персоніфікованого обліку відомостей.

Прийнято:

5 350 заяв на отримання пенсій через установи банків;

1 928 заяв на отримання електронних пенсійних посвідчень.

Консультації з питань пенсійного забезпечення отримали 3048 громадян.

Які ж причини невиконання плану власних надходжень?

Відповідь:Пітик Н.Є.

Основних причин чотири:

несплата заборгованості минулих років з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» та ТДВ «Шахта Білозерська» у сумі 18,5 млн грн;

тимчасово до 01.01.2019 року підлягають зупиненню виконавчі провадження та заходи примусового виконання рішень щодо державних вугледобувних підприємств згідно з Законом України від 13.04.2017 р. № 2021 «Про відновлення платоспроможності державних вугледобувних підприємств» (борг ДП «Добропіллявугілля» – 28,5 млн грн);

несплата поточних зобов’язань платниками, які перереєструвались в м.Добропілля, проте фактично ведуть діяльність на тимчасово непідконтрольній українській владі території (ПрАТ «ДТЕК Комсомолець Донбасу», ТОВ «Моспінське ВВП»). Борг становить 29,7 млн грн;

несплата зобов’язань суб’єктами господарювання, які не ведуть господарську діяльність, перебувають у стані ліквідації. Борг становить 1,1 млн грн.

Чи вистачає власних коштів на виплату пенсій?

Відповідь:Гулан О.Б.

Потреба на виплату пенсій у 2017 році – 1358715,2 тис. грн. при цьому, надійшло власних доходів – 74358,9 тис. грн

Забезпеченість власними коштами загальної потреби на виплату пенсій складає лише 5,5 %.

На скільки зросли видатки внаслідок росту пенсійних виплат?

Відповідь:ПітикН.Є.

Видатки на виплату пенсій за рахунок власних коштів зросли на 32 % порівняно з 2016 роком внаслідок підвищення розміру пенсійних виплат.

Скільки пенсіонерів обслуговує управління Пенсійного фонду України?

Відповідь:Громило Н.М.

У зв’язку з реорганізацією управління шляхом приєднання управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі Донецької області з квітня 2017 року, чисельність пенсіонерів значно зросла та складає 39690 осіб.

А чи проводиться робота з пенсіонерами за межами управління?

Відповідь:ГуланО.Б.

Для наближення послуг пенсійного забезпечення до місця проживання пенсіонерів відкрито шість інтерактивних робочих місць, що дозволило надати послуги 94 пенсіонерам в режимі скайп-зв’язку, проведено 137 виїзних прийомів громадян, в яких прийняло участь 424 особи, «прямих та гарячих телефонних ліній» – 60, на які звернулось 112 пенсіонерів.

Як реалізуються заходи «Стратегії розвитку комунікацій»?

Відповідь:Пітик Н.Є.

З метою інформування населення про діяльність управління, зміни в пенсійному законодавстві та ін. опубліковано в засобах масової інформації 38статтей, розповсюджено 3485 буклетів і листівок. Проведено 306 заходів з громадськістю, а саме: зустрічі з учнівською молоддю, флешмоби, квест-ігри, заняття «школи майбутнього пенсіонера», засідання «круглого столу», зустрічі в трудових колективах та за місцем проживання, зустрічі з ветеранськими й громадськими організаціями, лекції для безробітних, «Дні відкритих дверей», «Дні Пенсійного фонду».

В проведених заходах взяло участь 2 708 громадян. Для користування послугами Веб-порталу ПФУ управлінням забезпечено реєстрацію 9761 юридичних, фізичних осіб, пенсіонерів та інших категорій громадян.

Який же кадровий потенціал управління?

Відповідь:ГуланО.Б.

Штатна чисельність працівників управління складає 90 штатних одиниць. На початок 2018 року укомплектованість кадрами складає 90 %, повну вищу освіту мають 94 % державних службовців. З метою підвищення ефективності роботи персоналу протягом року підвищили свою кваліфікацію 33 % держслужбовців. Робота з підвищення професійного рівня фахівців управління проводиться систематично.

Що важливого в діяльності управління очікуємо у 2018 році?

Відповідь:ГуланО.Б.

На виконання завдання Пенсійного фонду України стосовно переходу до роботи в централізованій системі призначення (перерахунку) та виплати пенсії на базі електронної пенсійної справи управління забезпечено виконання всіх регламентних робіт. В цілому управління готове для промислової експлуатації­­­­ нової системи.

Це дасть можливість працювати за принципом екстериторіальності, спрощує процес прийому документів від громадян, зменшує кількість паперових документів, забезпечує більш дієвий контроль за правильністю застосування пенсійного законодавства при призначенні, перерахунку пенсій.

Добропілля ПФУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
В Донецком регионе по требованию поставщика «последней надежды» ГП «Укринтерэнерго» продолжается отключение от электроснабжения объектов КП «Компания «Вода Донбасса».  В результате отключения от энергоснабжения Бахмутской фильтровальной станции без водоснабжения могут остаться жители центральной части города Бахмут. Состоянием на 27 мая 2019 г. от энергоснабжения уже отключены объекты КП «Компания «Вода Донбасса»: ·               Насосная «Белокузьминовка»...
Общество
Партию "Слуга народа" возглавил советник президента Украины Владимира Зеленского по политическим вопросам Дмитрий Разумков. Об этом он заявил на пресс-конференции сегодня, - сообщает "Интерфакс-Украина". По его словам, на недавно состоявшемся съезде был избран главой партии вместо Ивана Баканова, который 22 мая указом Зеленского был назначен первым заместителем главы Службы безопасности Украины - начальником главного управления по борьбе с коррупцией и орг...
Общество
60-річна жінка втратила близько 47 тисяч гривень, повіривши обіцянкам продавця автомобілю «Ланос», оголошення якого вона знайшла в інтернеті. Друга потерпіла віддала грошову передплату «виробнику» пам’ятників, після чого чоловік зник, так і не виконавши замовлення. Правоохоронці встановлюють осіб шахраїв. До чергової частини Добропільського відділення поліції звернулась місцева мешканка із заявою про те, що її ошукав незнайомець. Виявилось, що потерпіла ст...
Происшествия
Подтопление жилых домов произошло в Торецке и Славянске 26 мая, сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС в Донецкой области. В течение прошлых выходных на территории региона прошли обильные осадки, в результате которых произошло подтопление жилых домов в Торецке и Славянске. Так, 26 мая на ул. Семейко, Ланова, Тимошенко, Красногорская и пер. Звездный, Лановой бойцы ГСЧС с помощью багра и лопат провели очистку водосточных канав. А на ул. Яковлева с помощью гидроэлеват...
Общество
Вы знаете, что ненужные пластиковые бутылки можно превратить в деревья?  Как это сделать расскажут сотрудники Добропольской центральной обогатительной фабрики ДТЭК Энерго.  Благодаря их идее, неподалеку от фабрики уже появились новые фундук и лещина.   На Добропольской ЦОФ экологии уделяют особое внимание. Озеленяют фабричный породный отвал. А также заботятся о парке, расположенном неподалеку.   «К сожалению, не все понимают, как важно поддерживать чистоту...
Общество
Цими вихідними на Донеччині у с. Ганнівка Добропільського району проходив фестиваль "Горицвіт" Україна – Грузія. Захід зібрав кілька сотень місцевих мешканців та гостей з усіх куточків області. Під час заходу витупали місцеві вокальні та танцювальні колективи, проводилися чисельні майстер-класи для дорослих та дітей. Кожен бажаючий отримав унікальну можливість спробувати аутентичні грузинські страви та насолодитися атмосферою справжнього свята. Родзинкою з...
Общество
Национальный банк понизил официальный курс гривны к доллару на 14 копеек и установил его на 27 мая на уровне 26,47 гривны. Об этом сообщает "Экономическая правда" со ссылкой на данные регулятора. Официальный курс гривны к евро установлен на уровне 29,61 гривны (на 24 мая - 29,33 гривны). Как сообщалось ранее, 24 мая котировки гривны к доллару на закрытии межбанка установились на уровне 26,30 - 26,34 гривны за доллар.
Общество
Завершающий весенний понедельник начнется в Украине летней погодой. Об этом на своей странице в Фейсбук написала синоптик Наталка Диденко. «Температура воздуха в течение дня 27-го мая достигнет +23…+28 градусов. Даже ближайшая ночь позволит погулять романтично при +13…+18 градусах. Разве что на Западе ночью будет свежее, +10…+15 градусов. Дожди, хотя небольшие и местами, вероятны только в северной части, на Волыни, Ровенской и Винницкой области. На остальн...
Спорт
25 травня о 10.00 з площі ім. Арутюнова стартувало понад 30 участників масштабного велопробігу. Кожен мав можливість подолати 115 км на велосипеді розміченим маршрутом (м. Добропілля- с. Добропілля - с. Шилове - с. Лиман - с. Криворіжжя - с. Завідо-Кудашеве - м. Білозерське - с. Нововодяне - с. Золотий Колодязь - с. Ніконорівка - с. Мерцалове - м. Добропілля) в компанії однодумців, друзів і майбутніх товарищів по покатушкам! До місцевих учасників «Велосотк...