User views view_news rubric_id news_rubric_id 3

Журналісти поспілкувались з керівництвом Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

Сьогодні відбулась прес-конференція з керівництвом Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області. Начальник управління Гулан Олег Борисович, перший заступник начальника управління Пітик Неоніла Євгеніївна та заступник начальника управління Громило Наталія Миколаївна відповіли на цікаві питання. 

Які основні пріоритети та завдання були визначені в діяльності управління у 2017 р.?

Відповідь: Гулан О. Б.

Протягом минулого року робота управління була спрямована на забезпечення надходження власних коштів, своєчасні виплати пенсій, підвищення якості обслуговування громадян через впровадження нових стандартів організації прийому та надання пенсійних послуг, проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Чи виконані управлінням поставлені задачі?

Відповідь: Пітик Н.Є.

Фактичне виконання доходної частини бюджету по власних надходженнях забезпечено на рівні 74,5 млн грн, що становить 92,2 % від запланованих показників, крім того, надходження єдиного соціального внеску (в частині відрахувань до Пенсійного фонду України) склали – 124,5млн грн, або 109,9% до плану.

Заборгованість суб’єктів господарювання до бюджету управління за рік зросла на 26 % та становить 75,1 млн грн, при цьому майже 99 % – це борг економічно-активних платників. Позовною роботою в повному обсязі охоплена вся заборгованість, яка підлягає стягненню у судовому порядку.

Проведення заходів з легалізації трудових відносин дозволило скоротити кількість застрахованих осіб на 767, які отримували зарплату в розмірі меншому від мінімального, встановленого законодавством. Від 420страхувальників додатково отримано 150,7 тис. грн єдиного соціального внеску.

Відповідь: Громило Н.М.

У 2017 році призначено 1 098 нових пенсій, проведено 2 185 індивідуальних перерахунків пенсій та масовий перерахунок пенсій з осучасненням показника середньої зарплати в Україні, що загалом забезпечило зростання середньомісячного розміру пенсії до 4 291,38грн.

Здійснення виплати пенсії через установи уповноважених банків дозволило скоротити витрати на їх доставку на 10,5 млн грн, що більше, ніж у 2016 році на 3,2%.

До управління звернулось 1 242 пенсіонери, в тому числі письмово – 158.

Видано:

6900 довідок щодо розміру пенсій;

1062 пенсійних посвідчень;

3738 даних з системи персоніфікованого обліку відомостей.

Прийнято:

5 350 заяв на отримання пенсій через установи банків;

1 928 заяв на отримання електронних пенсійних посвідчень.

Консультації з питань пенсійного забезпечення отримали 3048 громадян.

Які ж причини невиконання плану власних надходжень?

Відповідь:Пітик Н.Є.

Основних причин чотири:

несплата заборгованості минулих років з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» та ТДВ «Шахта Білозерська» у сумі 18,5 млн грн;

тимчасово до 01.01.2019 року підлягають зупиненню виконавчі провадження та заходи примусового виконання рішень щодо державних вугледобувних підприємств згідно з Законом України від 13.04.2017 р. № 2021 «Про відновлення платоспроможності державних вугледобувних підприємств» (борг ДП «Добропіллявугілля» – 28,5 млн грн);

несплата поточних зобов’язань платниками, які перереєструвались в м.Добропілля, проте фактично ведуть діяльність на тимчасово непідконтрольній українській владі території (ПрАТ «ДТЕК Комсомолець Донбасу», ТОВ «Моспінське ВВП»). Борг становить 29,7 млн грн;

несплата зобов’язань суб’єктами господарювання, які не ведуть господарську діяльність, перебувають у стані ліквідації. Борг становить 1,1 млн грн.

Чи вистачає власних коштів на виплату пенсій?

Відповідь:Гулан О.Б.

Потреба на виплату пенсій у 2017 році – 1358715,2 тис. грн. при цьому, надійшло власних доходів – 74358,9 тис. грн

Забезпеченість власними коштами загальної потреби на виплату пенсій складає лише 5,5 %.

На скільки зросли видатки внаслідок росту пенсійних виплат?

Відповідь:ПітикН.Є.

Видатки на виплату пенсій за рахунок власних коштів зросли на 32 % порівняно з 2016 роком внаслідок підвищення розміру пенсійних виплат.

Скільки пенсіонерів обслуговує управління Пенсійного фонду України?

Відповідь:Громило Н.М.

У зв’язку з реорганізацією управління шляхом приєднання управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі Донецької області з квітня 2017 року, чисельність пенсіонерів значно зросла та складає 39690 осіб.

А чи проводиться робота з пенсіонерами за межами управління?

Відповідь:ГуланО.Б.

Для наближення послуг пенсійного забезпечення до місця проживання пенсіонерів відкрито шість інтерактивних робочих місць, що дозволило надати послуги 94 пенсіонерам в режимі скайп-зв’язку, проведено 137 виїзних прийомів громадян, в яких прийняло участь 424 особи, «прямих та гарячих телефонних ліній» – 60, на які звернулось 112 пенсіонерів.

Як реалізуються заходи «Стратегії розвитку комунікацій»?

Відповідь:Пітик Н.Є.

З метою інформування населення про діяльність управління, зміни в пенсійному законодавстві та ін. опубліковано в засобах масової інформації 38статтей, розповсюджено 3485 буклетів і листівок. Проведено 306 заходів з громадськістю, а саме: зустрічі з учнівською молоддю, флешмоби, квест-ігри, заняття «школи майбутнього пенсіонера», засідання «круглого столу», зустрічі в трудових колективах та за місцем проживання, зустрічі з ветеранськими й громадськими організаціями, лекції для безробітних, «Дні відкритих дверей», «Дні Пенсійного фонду».

В проведених заходах взяло участь 2 708 громадян. Для користування послугами Веб-порталу ПФУ управлінням забезпечено реєстрацію 9761 юридичних, фізичних осіб, пенсіонерів та інших категорій громадян.

Який же кадровий потенціал управління?

Відповідь:ГуланО.Б.

Штатна чисельність працівників управління складає 90 штатних одиниць. На початок 2018 року укомплектованість кадрами складає 90 %, повну вищу освіту мають 94 % державних службовців. З метою підвищення ефективності роботи персоналу протягом року підвищили свою кваліфікацію 33 % держслужбовців. Робота з підвищення професійного рівня фахівців управління проводиться систематично.

Що важливого в діяльності управління очікуємо у 2018 році?

Відповідь:ГуланО.Б.

На виконання завдання Пенсійного фонду України стосовно переходу до роботи в централізованій системі призначення (перерахунку) та виплати пенсії на базі електронної пенсійної справи управління забезпечено виконання всіх регламентних робіт. В цілому управління готове для промислової експлуатації­­­­ нової системи.

Це дасть можливість працювати за принципом екстериторіальності, спрощує процес прийому документів від громадян, зменшує кількість паперових документів, забезпечує більш дієвий контроль за правильністю застосування пенсійного законодавства при призначенні, перерахунку пенсій.

Добропілля ПФУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
249 просмотров в феврале
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Февраль больно ударил по кошельку многих украинцев — им пришли первые "потяжелевшие" счета за январь с новыми тарифами за комуслуги. В деньгах больше всего подорожали тепло и горячая вода, которые и так стоили немало: в среднем за квартиру площадью 50 кв. м порядка 1200—1300 грн. "Сегодня" оценила, насколько больше придется уплатить за эти услуги в городах-миллионниках.  Как видно из инфографики, для среднестатистической семьи из трех человек, проживающих...
Общество
Самый мужской праздник года уже почти наступил. Каждая девушка неделями подбирала подарок, который мог бы порадовать её молодого человека – искала идеальный вариант для встречи и планировала, как его преподнести. Однако, не все девушки и женщины готовы заранее к празднику. Наверняка, есть такие, что до сих пор теряются в догадках, какой подарок будет наиболее подходящим. Именно им мы и хотим помочь и подсказать, чем можно удивить мужчину на 23 февраля. Есл...
Общество
Путешествующих по Европе украинцев будут ждать новые расценки на общий визовый сбор. Об этом сообщает Совет ЕС. Послы Евросоюза подтвердили от имени Совета неофициальное соглашение, достигнутое между представителями Европарламента и румынского председательства в Совете касательно внесения изменений в визовый кодекс. «ЕС обновляет свои визовые правила, чтобы улучшить условия для законопослушных путешественников и расширить имеющиеся инструменты для решения...
Общество
Исполняющая обязанности министра здравоохранения Ульяна Супрун рассказала, чем может быть вреден для добропольчан сухой воздух. Об этом сообщается на странице в Facebook чиновницы. Многие здоровые украинцы, проводя зимой много времени в закрытом помещении, испытывают ощущение дискомфорта в носу, его заложенность, усталость и боль в глазах, иногда насморк, чихание и кашель. По словам Ульяны Супрун, причиной подобных симптомов могут быть не вирусы, а слишком...
Общество
Перед проведением предстоящих выборов президента Украины СБУ призывает жителей Донецкой и Луганской областей быть внимательными и осторожными. Об этом сообщает пресс-служба СБУ. В сообщении указано, для того чтобы не допустить дестабилизацию общественного порядка и противодействия разведывательно-подрывной деятельности со стороны враждебных спецслужб, СБУ просит граждан информировать правоохранителей в случаях наличия информации о подготовке к совершению т...
Криминал
В Донецкой области полицейским пришлось открыть огонь, чтобы остановить вооруженного мужчину, который бросался на жену с детьми. В областном главке Нацполиции уточнили: «Сотрудники группы реагирования патрульной полиции Покровского отдела Виктор Тумасов и Алексей Федоров, прибывшие на вызов о насилии в семье, подверглись нападению вооруженного агрессора. Мужчина метнул в полицейских нож, а потом выхватил еще два. Осуществив предупредительные выстрелы в воз...
Общество
За результатами конкурсного відбору проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області від Міністерства соціальної політики України проект виконавчого комітету Добропільської міської ради «Створення «Соціального офісу» у місті Добропілля шляхом модернізації та переоснащення Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, за адресою: Донецька область, м. Добропілля, просп. Шевченка, буд. 15» в...
Общество
Население Украины сократилось на 233,2 тысячи человек в 2018 году, - сообщает Государственная служба статистики Украины. По данным на 1 января 2019 года в Украине проживает 42 миллиона 153 тысяч человек.  "За 2018 год численность населения уменьшилась на 233,2 тыс. человек. Остается существенным превышение числа умерших над числом живорожденных: на 100 умерших - 57 живорожденных", - говорится в сообщении. Данные по численности населения охватывают все реги...
Спорт
16 лютого 2019 року у міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 1 відбулася відкрита Першість Сєвєродонецька пам'яті майстра спорту СРСР Валентина Потапова. Змагання зібрали близько 150 спортсменів не тільки з Луганської, але і з Донецької області. Свою спортивну майстерність демонстрували самбісти 2005 року народження і молодші. Місто Добропілля представляли 7 вихованців центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (тренер Олександр Пузіков). В р...