Дошкілля Добропілля долучається до впровадження нової програми «Впевнений старт»

Дошкілля Добропілля долучається до впровадження нової програми «Впевнений старт», Настя06239

Заклад дошкільної освіти №34 «Вуглик» (завідувач Баликіна О.Є.) розкрив свої двері для першої групи педагогів міста Добропілля (ЗДО №9, 34, 35, 36 та НВК №3, 4) – 32 учасників тренінгу «Підготовка вихователів ЗДО до роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт». Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради

Тренінги провели Героєва В.І., методист методичного кабінету відділу освіти та Андруняк А.І., вихователь-методист ЗДО № 34 «Вуглик», які були підготовлені авторами програми «Впевнений старт» Хартман О.Ю. та Корнєєвою О.Л.

Тренери ознайомили присутніх педагогів з особливостями впровадження нового комплексу, зі змістом та алгоритмом організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку перед вступом до Нової української школи за оновленою програмою «Впевнений старт». Упродовж заходу учасники мали можливість більш докладніше ознайомитись з перевагами і можливостями навчально-методичного комплексу «Впевнений старт», навчалися орієнтуватися в запропонованих посібниках, а також працювати не тільки з дітьми, але й з батьками.

Учасники тренінгу висловлюють щиру подяку тренерам за можливість навчитися та долучитися до створення єдиної команди висококваліфікованих фахівців, яким надається можливість створити освітнє середовище свого закладу дошкільної освіти, в якому кожен малюк отримає впевнений старт у доросле шкільне майбуття!

Добропілля дошкілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии