Добропільський районний ЦЕНТУМ взяв участь в обласному веб-семінарі

Добропільський  районний ЦЕНТУМ взяв участь в обласному веб-семінарі

27 лютого 2018 року в он-лайн режимі Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром проведений веб-семінар для директорів та методистів райЕНЦ за темою: «Організація та зміст освітнього процесу в позашкільних закладах еколого-натуралістичного спрямування Донецькій області у 2018 році».

У обласному семінарі-практикумі взяли участь всі позашкільні заклади області у тому числі Добропільський районний Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Семінар складався з:

- теоретичної частини, в якій завідуючі відділами та методисти ДОЕНЦ висвітлили такі питання: про підготовку обласних та участь у всеукраїнських масових та методичних заходах у 2018 році; аналіз стану позашкільної еколого-натуралістичної освіти в навчальних закладах області в 2017році, (за матеріалами статистичної інформації ЗОШ та річних звітів ЕНЦ); директори рай ЕНЦ розповіли про проблеми та перспективи в організації роботи своїх закладів.

- практичної частини, розглянуто питання щодо сучасних вимог складання авторських програм гурткової роботи. Завідуюча відділом організаційно-масової роботи ДОЕНЦ Шатух Н.Ф. підвела підсумки роботи веб-семінару. Учасники заходу висловили подяку за надану інформацію.

Вебинар 1
Вебинар 1
Добропілля семінар
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии