Рятувальники міста Добропілля закликають громадян відповідально ставитися до власної безпеки

Порушення елементарних правил пожежної безпеки часто приводить до трагічних наслідків. Щодня рятувальники Донеччини стикаються з безпечністю, в результаті якої не лише знищуються матеріальні цінності, але й гинуть люди. Саме тому представники 19- ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області постійно спілкуються з населенням, роз’яснюють людям основні правила пожежної безпеки, закликають не ризикувати власним життям та життям оточуючих.

Зокрема, протягом останнього тижня, Добропільські рятівники регулярно виходили на вулиці міста з метою проведення профілактичної роботи серед населення. Представники ДСНС закликали громадян більш відповідально ставитися до навчання дітей правилам пожежної безпеки. Рятувальники зауважили, що вчасно проведені роз’яснювальні бесіди з підростаючим поколінням допоможуть уникнути біди. Особливу увагу рятувальники приділили мешканцям житлового сектору, які обігрівають свої оселі за допомогою печей на твердому палеві. Так, слід ретельно дотримуватися усіх правил експлуатації печей. Фахівці Служби порятунку зауважили, що ні в якому разі не можна залишати печі, які топляться, без нагляду або доручати догляд за ними дітям. Також заборонено користуватися печами, які мають тріщини. Одним із найрозповсюдженіших порушень правил пожежної безпеки є те, що мешканці використовують печі для сушіння одягу та речей. Нерідко це і стає причиною загоряння.

Під час проведення інформаційно-профілактичної роботи фахівці 19-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області також розповсюдили листівки з основними правилами пожежної безпеки у побуті.

19-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області

рятувальники Добропілля безпека
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии