На громадських слуханнях у Добропіллі підтримано важливі проекти

На громадських слуханнях у Добропіллі підтримано важливі проекти, Настя06239

Сьогодні під головуванням Секретаря міської ради Віктора ДРЕВАЛЯ відбулись громадські слухання з обговорення робочих проектів «Будівництво подовження колії №27 станції Добропілля парк ЦЗФ, що знаходиться на балансі та на території регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та «Реконструкція парку ЦЗФ станції Добропілля, що знаходиться на балансі та на території регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради

Проекти представила начальник ділянки відвантаження ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ» Ірина НАЗАРЧУК.

На жаль, спостерігається низька активність громадськості при проведенні громадських слухань та обговоренні проектів. Тому висловлюємо щиру подяку активістам органів самоорганізації населення м. Добропілля Клавдії СТЕЦЕНКО та Любові ДЕРИПАЛКО за активну участь та небайдужість до майбутнього міста.

Проекти «Будівництво подовження колії №27 станції Добропілля парк ЦЗФ, що знаходиться на балансі та на території регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та «Реконструкція парку ЦЗФ станції Добропілля, що знаходиться на балансі та на території регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» було підтримано одноголосно, адже їх реалізація дозволить переробляти майже 100% добропільського ресурсу вугілля.

Добропілля слухання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии