Юні добропільські художники взяли участь в міжнародному конкурсі

Асоціація «Uсraina CreAttiva» запросила всіх бажаючих до участі в міжнародному конкурсі дитячого малюнку, який проводився за підтримки Посольства України в Італії.

В конкурсі взяли участь діти з Італії, Україні, багатьох інших країн світу. Було надіслано близько 1100 малюнків. Відгукнулись і наші талановиті діти з Добропілля. Шестеро вихованців народної студії образотворчого мистецтва «Фантазія» надіслали малюнки і кожен з них отримав свою нагороду. Диплом з відзнакою отримала Савіна Надія, дипломи півфіналістів отримали Питова Аліна, Кальніна Тетяна, Іванова Регіна, Петрова Олександра, диплом за участь —Потоцька Варвара та диплом переможців отримала студія образотворчого мистецтва «Фантазія» під керівництвом Кімеріної А.М.

Юні добропільські художники взяли участь в міжнародному конкурсі, фото-1
Юні добропільські художники взяли участь в міжнародному конкурсі, фото-2
Юні добропільські художники взяли участь в міжнародному конкурсі, фото-3

Журі конкурсу звернулись з проханням до керівника та дітей залишити малюнки на час проведення виставок у містах Італії для того, щоб звернути увагу італійської громади до подій на сході України. Діти залишили свої малюнки і в нагороду за це отримали посилку з книжками по мистецтву, цукерки та зароблені дипломи. Так тримати, маленькі добропільчани, подальших вам перемог!

Юні добропільські художники взяли участь в міжнародному конкурсі, фото-4
ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Добропілля художники конкурс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии