Добропільські інвестпроекти було відібрано в рамках конкурсу ДФРР

Регіональною комісією з проведення оцінки та попереднього відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР у 2018 році, було оголошено проведення додаткового конкурсного відбору. Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради

Добропільською міською радою було подано на розгляд комісії наступні проекти:

- Капітальний ремонт будівлі басейну по вул. Незалежності, 22 в м. Добропілля Донецької області. Будівля басейну. Загальна вартість – 27146, 261 тис. грн.

-Палац спорту м. Білицьке (Білицька міська рада м. Добропілля за адресою: вул. Миру, буд. 32, м. Білицьке, м. Добропілля Донецької обл. Капітальний ремонт. Загальна вартість – 13297, 312 тис. грн.

-Реконструкція гуртожитку під адміністративну будівлю зі створенням та обслуговуванням Центру надання адміністративних послуг за адресою: Донецька обл., м. Добропілля, смт. Новодонецьке, вул. Соборна, 8. Загальна вартість – 9540,762 тис. грн.

За результатами попереднього (регіонального) конкурсного відбору на розгляд Мінрегіону будуть представлені два проекти: ремонт будівлі басейну та Палацу спорту в місті Білицьке.

Нагадуємо, що проект «Капітальний ремонт Палацу Спорту за адресою: Донецька обл., м. Білозерське, вул. Шахтарської Слави,19» загальною вартістю 15282,299 тис. грн буде реалізовуватися в 2018 році.

Добропілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии