Активних добропільчан закликають скористатись можливістю поїхати у географічно протилежний регіон

Програма національних обмінів, що є частиною проекту «Містки громадської активності» за фінансування Європейського Союзу, приймає заявки на здійснення візитів у географічно протилежні регіони.

Кінцевий термін подання заявок – 18:00 год., 19 березня 2018 року.

Координатори проекту закликають активних українців скористатись можливістю поїхати у географічно протилежний регіон – поділитися цікавими ідеями, знайти однодумців та партнерів. Учасники отримують мікрогрант на реалізацію проекту-подорожі. Фінансова допомога для реалізації візиту становить 11 000 грн. для фізичних осіб та 13 000 грн. для громадських організацій.

Взяти участь у Програмі національних обмінівможуть представники громадськихорганізацій, молоділідери, журналісти, письменники, фотографии та усі активні українці, які мають на меті встановити тривалі зв’язки із представниками іншихрегіонів.

Формат поїздки є довільним, але має тривати мінімум 3 дні, під час яких мають бути заплановані корисні для обох сторінзаходи.

Обов’язковими критеріями є: візит у географічно протилежний регіон (мінімум через 3 області), спільний із громадою відкритий захід (круглий стіл, дискусія, обговорення і т. п.), перспектива подальшої співпраці між візитером та приймаючоюстороною.

За більш детальнішою інформацією звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою:м. Добропілля, вул. Московська,буд. 1, каб. №17 або за тел. (06277) 2-81-60.

Добропілля грант
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии