Працедавців Добропілля закликають своєчасно оформляти найманих робітників

Важливою проблемою сьогодення залишається легалізація зайнятості населення та заробітної плати. Саме тому невідкладним є завдання повернути втрачені ресурси в економіку держави та надати можливість збільшити доходи громадян.

Використовуючи працю людей без належного оформлення документів, роботодавці порушують трудове законодавство, зокрема Кодекс ЗаконівУкраїнипро працю.В.о. начальника Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Іван Якунін акцентував увагу на тому, що при «тіньовій» зайнятості відбувається виплата заробітної плати «в конвертах», що призводитьдо втрати можливості користування державними гарантіями, втрати трудового стажу при розрахунку розміру пенсії, відсутності внесків до фондів соціального страхування та унеможливлює соціальний захист працівників.

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

Шановні працедавці! Не чекайте, своєчасно оформляйте найманих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у тому числі шляхом використання нелегальної найманої праці, тягне фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальність.

Довідково: Законом про Державний бюджет України на 2018 рік прожитковий мінімумдля працездатної особи (станом на 1 січня 2018 року)визначено у розмірі 1762 грн., а мінімальну заробітну плату – 3723 грн.

Добропільська міська рада
праця легалізація Добропілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии