Міський голова Добропілля взяв участь у підсумковій конференції Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

Вчора в Києві відбулась підсумкова конференція Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»: «На шляху до енергоефективності: виклики, реформи, успіхи». В заході взяв участь Добропільський міський голова Андрій Аксьонов з заступниками.

Під час конференції партнери та бенефіціари Проекту обговорили результати та здобутки своєї чотирирічної роботи в удосконаленні законодавства сфер енергетики, житлово-комунального господарства, тарифної реформи та соціального захисту.

Співпраця Добропілля з Проектом почалась 14 грудня 2016 року з підписання меморандуму про взаєморозуміння між Добропільською міською радою та проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Реалізація Проекту в місті ведеться за декількома напрямами: енергоаудити, підтримка ОСББ, термомодернізація тощо.

Міський голова Добропілля взяв участь у підсумковій конференції Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», фото-1

Так в 2017 році було проведено 18 енергетичних аудитів для муніципальних закладів та житлових будинків, завдяки яким розроблено заходи для зниження витрат енергії.

В серпні 2017 року в будівлі міської ради урочисто відкрили Ресурсний центр підтримки ОСББ з питань чистої енергії , в якому добропільчани можуть отримати консультаційну допомогу з питань енергоефективності.

Наразі в Добропіллі реалізується Демонстраційний проект «Комплексна термомодернізація будівлі дошкільного навчального закладу комбінованого типу №35 «Казка» відділу освіти Добропільської міської ради з використанням енергоефективних технологій та впровадженням альтернативних джерел енергії», в рамках якого розроблено проектно-кошторисну документацію та надано грантодавцем: індивідуальний тепловий пункт, припливно-витяжна система вентиляції з рекуперацією тепла та світлодіодні панелі для встановлення в навчальному закладі.

Добропільська міська рада
Добропілля мер енергоефективність
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии