• Главная
  • В Добропільському районі ліквідовують наслідки весняної негоди
12:09, 19 марта 2018 г.

В Добропільському районі ліквідовують наслідки весняної негоди

В Добропільському районі ліквідовують наслідки весняної негоди

По календарю весна, але зима не хоче здавати свої позиції. Внаслідок двох активних південно-західних циклонів, які перебували на Донеччині 18-19 березня, погіршилися погодні умови.

Снігова заметіль внесла свої корективи в життєдіяльність мешканців району. У зв'язку з випаданням великої кількості снігу в районі активно проводяться роботи з очищення снігу. Завдяки злагодженій роботі сільських та селищного голів з керівниками сільгосппідприємств, фермерських господарств техніка вийшла на вулиці населених пунктів району, щоб ліквідовувати наслідки негоди. Надали допомогу в розчистці доріг глинодобувні підприємства (керівники підприємств І. Ткач та Є. Цимарман), керівництво Добропільської та Білицької центральних збагачувальних фабрик, рятувальники 19 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області.

Хочеться відзначити роботу дільниці №2 філії №7 «Доноблавтодор» (начальник дільниці Ольга Горобець), які, незважаючи на проблеми технічного оснащення їх підприємства, і те, що на їх балансі знаходиться 353 км. доріг, задіяли всі 5 одиниць техніки і розчищали, насамперед, дороги обласного значення в напрямку Краматорська, Дніпра, Покровська.

Звичайно, є проблеми з якістю проведених робіт – це пояснюється великою протяжністю населених пунктів, але вони поступово вирішуються.

Райдержадміністрація, жителі району висловлюють подякусільським, селищному головам, керівникам сільгосппідприємств та фермерських господарств, приватним підприємцям В. Антипенку, В. Шарову, В. Батицькому, П. Дерев’янку, К. Кеді, О. Мостовому, В. Голованьову, А. Остапенку, М. Маслаку, В. Дем’яненку, В. Татаренку, В. Мартову, В. Благову, А. Круговому, І. Подлєсному, С. Петрову, М. Журку, К. Красову, О. Лінкіну, А. Остапенку, працівникам всіх господарств, приватним підприємцям за постійну підтримку, невідмовну допомогу та злагоджену роботу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#негода #район #наслідки #Добропільський #район
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...