У Добропіллі відбулося чергове засідання виконкому міської ради

У Добропіллі відбулося чергове засідання виконкому міської ради, Анна Онипко

Сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету Добропільської міської ради членами виконкому було розглянуто 53 проекти рішень.

На засіданні схвалено проект міської програми «Ветеран» на 2018 рік, в ході обговорення якої було порушено питання про відновлення роботи лікувально-профілактичного закладу «Дружба». Це питання міський голова взяв під особистий контроль.

Затверджено Положення з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Добропілля, які потрапили в скрутні життєві обставини.

Традиційно прийнято ряд рішень з питань захисту дітей, житлових та майнових питань, врегульовано кілька питань, що стосуються соціального захисту населення.

Питання КП «Компанія «Вода Донбасу» про виконання заходів щодо додержання і виконання вимог Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» було виключено з порядку денного міським головою через те, що більшість заходів не було виконано. Андрій АКСЬОНОВ в черговий раз зазначив, що робота водоканалу була б ефективнішою, якщо підприємство було б у комунальній власності міста.

Членами виконавчого комітету розглянуто й інші питання відділів та управлінь міської ради та прийнято відповідні рішення.

Добропільська міська рада
Добропілля виконком засідання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии