Надання адміністративних послуг Добропільською ОДПІ в Центрі обслуговування платників

Протягом січня-лютого 2018 року до Центру обслуговування платників Добропільської ОДПІ звернулось більше 6 тисяч відвідувачів. За цей період надано 1694 адміністративних послуг.

Найбільш популярною є послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 1005 платників.

Також зареєстровано 57 книг обліку розрахункових операцій та 20 розрахункових книжок. Видано 278 довідок про суми виплачених доходів та утриманих податків та 33 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 108 підприємців, 58 суб'єктів господарювання були зареєстровані платниками єдиного податку.

Крім цього, зареєстровано 87 книг обліку доходів та обліку доходів і витрат платникам єдиного податку та 7 реєстраторів розрахункових операцій.

Зазначимо, що в Центрі обслуговування платників Добропільської ОДПІ надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання усних консультацій відповідно до Податкового кодексу України, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску тощо.

На інформаційних стендах та в буклетах розміщено максимально необхідну інформацію, що дозволяє якісно обслуговувати платників податків та значно скоротити час на надання послуг.

Для платників, які подають звітність в електронному вигляді в «Кабінеті платника» встановлено комп'ютери, які підключені до мережі Інтернет, а також надаються консультації та практична допомога під час відправки електронних звітів.

Нагадуємо, що Центри обслуговування платників створені з метою забезпечення комфортних умов платникам при отриманні адміністративних послуг та надання якісної податкової допомоги, кожен має можливість вирішити нагальні питання та отримати необхідну інформацію за допомогою кваліфікованих працівників ЦОП

Центр обслуговування платників Добропільської ОДПІ знаходиться за адресою:м.Добропілля провулок Європейський, 4 Телефон консультанта – модератора: (06227) 2-88-74.

Добропілля податкова
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии