Керівництво добропільської поліції взяло участь в засіданні сільської ради в с. Святогорівка

Вчора керівник Допропілького відділення поліції Євген Тугай зустрівся з мешканцями та депутатами Святогорівської сільради і провів із ними інформаційну бесіду з протидії шахрайства .

Керівництво добропільської поліції взяло участь в засіданні сільської ради в с. Святогорівка, фото-1

Засідання виконкому сільської ради с. Святогорівка розпочалося з того, що його мешканці та депутати обговорили важливі питання, які стосуються житлово-побутових умов селян. Кожен з присутніх мав змогу озвучити існуючі проблеми та запропонувати шляхи їх вирішення.

Керівництво добропільської поліції взяло участь в засіданні сільської ради в с. Святогорівка, фото-2

Далі слово було надано в.о. начальнику Добропільського відділення поліції Євгену Тугаю. Керівник поліції розпочав свій виступ з розповсюдженого останнім часом правопорушення - шахрайства. Він розповів присутнім, що вправні шахраї часто користуються довірливістю, розгубленістю та неуважністю своїх потенційних жертв. Чи не щодня до чергової частини Добропільського відділення поліції звертаються потерпілі, які втратили свої гроші після спілкування із «співробітниками» банків й правоохоронних органів, соціальних працівників, інтернет-продавців. Постраждалі поспішають виконувати все, що вміло вимагають від них зловмисники і, тільки коли зникають гроші, люди починають перевіряти чи все гаразд із їхніми родичами, самі телефонують до банків, в яких обслуговуються. В багатьох випадках розшукати зловмисників дуже важко.

-Ми постійно попереджаємо громадян бути обачнішими та при спілкуванні із незнайомцями не надавати особисту інформацію, розплачуватися за товари лише після їх отримання і перш ніж «визволяти родича» - впевнитися, що саме із ним трапилася біда. Такі елементарні дії допоможуть зберегти власні заощадження,- підсумував головний правоохоронець Добропільщини.

Мешканці с. Святогорівка подякували Євгену Тугаю за цікаву зустріч та виказали бажання частіше зустрічатися із правоохоронцями і разом обговорювати подібні питання.

Покровський відділ поліції
Добропілля поліція зустріч
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии