У 2017 році у Добропіллі зареєстровано 321 народження, 152 з яких зареєстровано у пологовому будинку

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 № 1593/5 спрощено доступ громадян до адміністративної послуги з державної реєстрації народження дитини.

Працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану народження дитини проводиться прийняття документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видача свідоцтва про народження безпосередньо у закладах охорони здоров'я, де приймаються пологи.

Мета такого кроку — полегшити процедуру реєстрації дитини. Тепер можна навіть не виходити з пологового будинку, аби отримати свідоцтво про народження малюка.

Добропільський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області також приймає документи (понеділок, четвер), необхідні для проведення державної реєстрації народження дитини, та видає свідоцтва про народження у визначені дні у пологовому відділенні комунального закладу охорони здоров'я «Добропільська лікарня інтенсивного лікування» Донецької області.

У 2017 році у місті Добропіллі зареєстровано 321 народження, 152 з яких зареєстровано у пологовому будинку.

Підставами для проведення державної реєстрації народження дитини відповідно до пункту 2 глави 1 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України № 52/5 від 18.10.2000 (у редакції наказу Міністерства юстиції України 24.12.2010 року № 3307/5), є медичне свідоцтво про народження (форма № 103/о), форма якого затверджена наказом Міністерства охорони здоров'я України.

Одночасно із заявою про державну реєстрацію народження дитини подаються паспорти або паспортні документи, що посвідчують особу батьків (одного з них), свідоцтво про шлюб (у разі необхідності).

При реєстрації народження дитини, батьки якої перебувають у шлюбіі мають спільне прізвище, дитині присвоюється прізвище батьків, при різних прізвищах за письмовою згодою батьків дитині присвоюється прізвище батька чи матері або подвійне прізвище, утворене шляхом з'єднання їхніх прізвищ.

Якщо жінка та чоловік не перебувають у шлюбі, а чоловік визнає себе батьком дитини, вони подають спільну заяву матері та батька дитини про визнання батьківства, в якій вказується прізвище, ім'я та по батькові, яке буде присвоєно дитині.

В тому випадку, коли мати дитини не перебуває у шлюбі та немає спільної заяви батьків про визнання батьківства, прізвище та громадянство батька дитини зазначається за прізвищем та громадянством матері, а власне ім'я та по батькові за вказівкою матері у заяві про державну реєстрацію народження дитини відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України.

Якщо Ви вчасно не скористалися можливістю отримати свідоцтво про народження безпосередньо у пологовому будинку, тоді запрошуємо до Добропільського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану, де цю послугу все ще надають у звичному порядку в день звернення громадян до відділу.

Хотілося б звернути Вашу увагу на те, що державна реєстрація народження дитини проводиться у відповідності із ст.143-147 Сімейного кодексу України, згідно яких батьки зобов'язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати народження дитини в державному органі реєстрації актів цивільного стану. Не виконання цього обов'язку є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.

Бажаємо здоров'я Вам та Вашим малюкам!

Добропільська міська рада
реєстрація дитини Добропілля пологовий
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
38 просмотров в августе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
16 серпня рятувальники 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління провели навчання з ліквідації умовної пожежі на ПрАТ «Глини Донбасу», що розташоване біля станції Мерцалово Добропільського району. За легендою, в одному з приміщень адміністративної будівлі виникло загоряння. Одразу після його виявлення працівники підприємства повідомили рятувальників та організували евакуацію співробітників із приміщень. Вогнеборці, які прибули за ви...
Общество
16.08.2018 начальник отдела обслуживания граждан № 1 Добропольского объединенного управления Пенсионного фонда Украины Донецкой области Хнычова Наталья Николаевна провела выездной прием граждан в составе «мобильного социального офиса» на территории Белозерского городского совета. Наталья Николаевна проинформировала об особенностях выплаты пенсии по доверенности, проведении перерасчета пенсий с 01.07.2018 года, рассказала об условиях и преимуществах получен...
Общество
У Добропільському та Слов’янському районах за маршрутом Добропілля – Краматорськ добігає кінця ремонт однієї з найнавантаженіших ділянок автодороги загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман. Нагадаємо, ділянку з високою інтенсивністю руху протяжністю 8,2 км вже відновлено удосконаленим методом поточного середнього ремонту – технологією холодного ресайклінгу. Також завдяки ремонту вирішено проблему тривалого перезволоження ґрунт...
Общество
Для города актуальным был и остается вопрос размещения наружной рекламы. Стоит отметить, что субъектам хозяйствования, которые планируют размещать наружную рекламу, обязательно необходимо получить разрешение на эту деятельность. Для этого надо обратиться в Центр предоставления административных услуг в городе Доброполье, дополнительную информацию можно получить по телефонам: 2-78-95, 2-78-86. Получив разрешение, Вы сможете разместить свою рекламу, не будете...
Общество
Центр предоставления административных услуг Доброполья доводит до сведения граждан, что регистрация в электронной очереди для оформления паспорта гражданина Украины для выезда за границу или в виде ID-карты происходит бесплатно на сайте cnap.mrd.gov.ua. Просим граждан не принимать предложения от всех лиц о приобретении талонов регистрации в электронной очереди за отдельную плату. Это незаконные действия, которые организовываются мошенниками. Граждане, кото...
Общество
Шановні громадяни! У п’ятницю, 17 серпня 2018 року, з 15-00 до 17-00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питання: «Порядок обліку платників податків в органах ДФС». Відповідатиме на питання начальник відділу обслуговування платників Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Соколова Ніна Іванівна. Телефон для звернень (06277) 2-88-74.
Общество
Как сообщает 06277 со ссылкой на данные пресс-центра Операции объединенных сил (ООС), за прошедшие сутки, 15 августа, ситуация в районе проведения операции Объединенных сил была напряженной, но контролируемой. Противник 43 раза открывал в среду огонь по позициям ОС, в том числе 6 раз - из вооружения, которое запрещено минскими договоренностями. Российские оккупационные войска вели прицельный огонь из гранатометов, крупнокалиберных пулеметов и стрелкового о...
Срочно!
СРОЧНО! Предприятию на постоянной основе требуется бухгалтер. Опыт работы обязателен - не менее 3-х лет! За более подробной информацией обращаться но тел. 0958664494 Оксана
Общество
До 1 октября заведения профобразования могут проводить дополнительный прием абитуриентов по региональному и госзаказу. Об этом говорится в письме Министерства образования и науки, который был направлен департаментам (управлениям) образования и науки областных, Киевской городской государственной администрациям "Для обеспечения равного права граждан на получение профессионального (профессионально-технического) образования в соответствии со своими способностя...