У Добропіллі відбулась чергова сесія міської ради

Вчора, 21 березня, відбулась сесія міської ради, на якій були присутні 26 з 34 депутатів.

Депутатами затверджено заходи щодо доручень виборців, наданих депутатам міської ради VII скликання у ході звітів за період роботи з листопада 2016 року по жовтень 2017 року включно. Виконуючий обов’язки начальника Добропільського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області Євген Тугай прозвітував про стан законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності Добропільського відділення поліції за підсумками 2017 року. Зауважено, що місцеві правоохоронці мають неукомплектованість особового складу майже 30%, що ускладнює можливість оперативного реагування.

У Добропіллі відбулась чергова сесія міської ради, фото-1

В ході сесії було розглянуто підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля за 2017 рік, внесено зміни до міського бюджету, прийнято рішення про затвердження міських програм та розглянуто хід виконання раніше прийнятих, питання розпорядження майном комунальної власності та впорядкування земельних відносин.

При обговоренні міської програми «Ветеран» на 2018 рік міським головою Андрієм Аксьоновим запропоновано звернутися до компанії ДТЕК з питання відновлення роботи лікувально-профілактичного закладу «Дружба».

Начальник відділу фізичної культури і спорту міської ради Віталій Кличов доповів про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки. Розглядаючи перспективи розвитку фізичної культури і спорту в місті Добропілля, обурення присутніх викликало виключення проекту «Капітальний ремонт будівлі басейну по вул. Незалежності, 22 в м. Добропілля Донецької області» з переліку проектів, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Вирішено спрямувати депутатське звернення до голови Донецької ОДА Павла Жебрівського з проханням посприяти у вирішенні порушеного питання.

Знято з голосування питання про хід виконання Програми забезпечення населення якісною питною водою у місті Добропілля «Питна вода 2006-2020 роки» за 2017 рік. Директорові Добропільського ПУВКГ Олексію Полтавцю запропоновано доопрацювати заходи Програми та винести їх на розгляд чергової сесії.

Добропільська міська рада
Добропілля сесія депутати
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии