Розвиток підприємницьких ініціатив населення Добропілля

В Добропільському міському центрі зайнятості з минулого року працює Центр розвитку підприємництва. В рамках роботи Центру проводяться заходи, направлені на сприяння започаткування та підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, створенню робочих місць, стимулювання підприємницької ініціативи безробітних та зайнятих громадян, в яких беруть участь соціальні партнери, представники громадських організацій.

21 березня 2018 року відбувся захід, в якому взяв участь представник Данської Ради у справах біженців Микита Кулешов. Він провів зустріч з внутрішньо переміщеними особами та роботодавцями. Він представив Програму економічного розвитку Східної України, яка передбачає гранти на професійне навчання, гранти на мікро-бізнес, а також гранти на малий та середній бізнес. Ознайомив присутніх з системою гарантій і переваг працевлаштування для переселенців та надав буклет-пам’ятку. Роботодавці, які брали участь в заході, отримали буклети «Компенсація роботодавцям витрат, пов’язаних із працевлаштуванням переселенців».

dan rozv pidpr1
dan rozv pidpr1

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Валентина Гончарова ознайомила присутніх з новітнім сервісом служби зайнятості Он-лайн Центром розвитку підприємництва та презентувала інноваційні методи роботи, серед яких відео вакансії, відео резюме. Провела презентацію умов отримання фінансової підтримки суб’єктами малого підприємництва на конкурсній основі в рамках конкурсу «Український донецький куркуль»

В заході взяли участь 19 осіб, у тому числі внутрішньо переміщені особи, молодь та інші, зацікавлені у розвитку своєї бізнес- ідеї, та 24 роботодавця.

Добропільська міська рада
Добропілля центр зайнятості
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии