У Добропіллі триває перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

При виконавчому комітеті триває щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку. Вказана робота спрямована на уточнення інформації щодо кількості громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання.

За результатами проведеної інвентаризації за минулий 2017 рік встановлено, що численними є випадки, коли громадяни, які перебувають на квартирному обліку тривалий час, а саме понад 10 років, не проходили перереєстрацію та не підтверджували наявність підстав для подальшого перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Також встановлена значна кількість громадян, які змінили місце проживання та виїхали в іншу область.

Запрошуємо мешканців міста, які перебувають на квартирному обліку, терміново надати документи, що підтверджують наявність підстав для перебування на обліку потребуючих поліпшення житлових умов, а саме:

- довідку про реєстрацію місця проживання;

-довідку з місця роботи;

-копію паспорту та довідки про отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків членів родини;

- документ, що підтверджує право на пільги (при наявності пільг).

За додатковою інформацією звертатися у відділ з житлових питань та управління комунальною власністю міської ради (каб. 520, каб. 518, тел. 2-78-86).

Добропільська міська рада
Добропілля квартира облік
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии