Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

19.03.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича, за участю першого заступника начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни, заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про стан виконавської дисципліни , перевірку пенсійних справ за спеціальними законами, про підсумки проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи за 2017 рік тощо.

20.03.2018 – перший заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Пітик Неоніла Євгенівна провела «День Пенсійного фонду» в Олександрівській райдержадміністрації.

За минулий тиждень:

-​ за принципом «Єдиного вікна» відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано 469 звернень, що на 23,7 % більше, ніж за попередній тиждень (401звернення). Прийнято: 42 заяви на перерахунок пенсії, 14 – на первинне призначення пенсії, 81 особа отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, 14 осіб звернулися за переведенням пенсійних виплат до управління, 5 – за виготовленням електронного пенсійного посвідчення, 14 осіб – за поновленням виплати пенсій.

-​ на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 150 користувачів;

-​ кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги збільшилась та складає 24 особи;

-​ три особи звернулось на прийом до управління за допомогою скайп-зв’язку.

Добропілля ПФУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии