Правоохоронці та райдежадміністрація Добропільщини домовились про тісну сумісну співпрацю щодо захисту дітей

Така домовленість була досягнена під час робочої наради, на якій були присутні керівництво та інспектори сектору ювенальної превенції Добропільського відділення поліції, представниками районної ради та соціальних служб району.

Головна мета наради – тісна сумісна співпраця в такому важливому в наш час питанні, як контроль за батьками, які недбало ставляться до власних дітей та забувають про свої обов’язки.

Правоохоронці та райдежадміністрація Добропільщини домовились про тісну сумісну співпрацю щодо захисту дітей, фото-1

На початку зустрічі керівник Добропільського відділення поліції Євген Тугай навів сумну статистику по всій Донецькій області відносно того, скільки батьків з початку року притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виховання своїх дітей. Так, поліцейський зауважив, що на сьогоднішній день на поліцейських обліках перебувають 708 проблемних сімей, в яких виховуються 1559 дітей. З початку року співробітниками ювенальної превенції Донеччини вже перевірено 460 сімей категорії СЖО. За статтею 184 «Неналежне виконання батьками або особами, що їх заміняють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення складено 608 матеріалів. 19 неповнолітніх поліцейські комісійно зі службою у справах дітей були вимушені забрати та помістити до медзакладів та спеціальних установ.

Правоохоронці та райдежадміністрація Добропільщини домовились про тісну сумісну співпрацю щодо захисту дітей, фото-2

Євген Тугай навів присутнім кілька прикладів, коли вже в цьому році співробітники поліції та представники соцслужб виявляли родини, в яких батьки зовсім не приділяють уваги своїм дітям, не намагаються створити належні умови для їх розвитку та виховання. Так, в лютому було складено два адміністративних протоколи відносно батьків, діти яких мешкали в нестерпних умовах. В одній з цих сімей СЖО м.Білозерського, де батько сам виховує трьох дітей 12, 13 та 14 років, панувала повна антісанітарія. Сам чоловік сказав, що постійної роботи немає, весь час витрачає на тимчасові заробітки, аби прокормити дітей, і тому просто не встигає навести лад в їхній оселі. В іншій родині умови виявилися схожими, але окрім бруду та безладу на стінах квартири була цвіль, поряд з якою знаходився дитячий візочок однорічної дитини. Сусіди ж розповіли, що дуже часто бачать матір у нетверезому стані, а її молодшу доньку доглядає старший 7-річний син. Відносно виявлених горе-батьків складені адміністративні протоколи та наданий термін на виправлення ситуації.

-Я хочу звернутися до присутніх із проханням надавати нам інформацію про підозру або факт недбалого й жорстокого поводження з дитиною, чи виникнення іншої ситуації, яка може загрожувати життю чи здоров’ю неповнолітнього. Всі разом ми повинні стати на захист дітей і намагатися зробити їхнє дитинство кращим, - підсумував начальник Добропільського відділення поліції ГУНП Донецької області Євген Тугай.

Присутні підтримали пропозицію головного поліцейського Добропільщині та домовились про тісну сумісну співпрацю.

Покровський відділ поліції
поліція безпека Добропілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии