Перемогу присвятили пам’яті Григорія Губи

Перемогу присвятили пам’яті Григорія Губи, Анна Онипко

Світ тримається на людях, які своє життя присвячують одній справі і не зраджують собі ніколи. Скільки таких людей ми знаємо і пам’ятаємо — не перелічити. Це — визначні письменники, художники, поети, музиканти, люди різних часів та епох, справи яких зберігаються в людській пам’яті.

В історії музичної школи №2 м. Білицького теж є така людина. Григорій Губа 40 років бездоганно виконував обов’язки заступника директора, 25 років був керівником хору духовної музики викладачів школи «БЛАГОВІСТ». Та життя коротке, а мистецтво вічне…

23-24 березня 2018 року в місті Дніпро відбувся Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс народної творчості «Барвистий віночок». Його мета - відродження і популяризація народних традицій, звичаїв та обрядів, народного мистецтва, розвиток сучасної української музичної творчості.

Хор «БЛАГОВІСТ» під керівництвом учениці Григорія Губи – Тіщенко Ганни (викладача фортепіано та хору), у складних конкурсних випробуваннях, одностайним рішенням вельмишановного журі став переможцем – лауреатом 1 ступеню. Свою перемогу викладачі музичної школи присвятили пам’яті свого керівника, диригента та людини з великої літери – Григорія Губи!

Браво колективу «БЛАГОВІСТ» та нових перемог!

Добропільська міська рада
Білицьке музична школа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии